pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Tak miało być. Historia Waynea Dyera, który zrozumiał, że w życiu...
»
»
książka:

Tak miało być. Historia Waynea Dyera, który zrozumiał, że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny

Dane szczegółowe:
Wydawca: Illuminatio
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 484 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788363965600
ISBN: 978-83-6396-560-0
Data: 2015-03-30
pozycja niedostępna

Tak miało być. Historia Waynea Dyera, który zrozumiał, że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny - Wayne W. Dyer - opis książki:

Niepowtarzalny, wzruszający i pouczający pamiętnik Wayne a Dyera - wychowanka sierocińca, żołnierza armii amerykańskiej, a dziś bestsellerowego autora ponad 40 książek, trenera rozwoju osobistego i profesora uniwersyteckiego.

Odzierając z intymności każdy szczegół swego pełnego rozterek życia, Wayne ofiaruje czytelnikom własne doświadczenia, by na swoim przykładzie pokazać, że wszystko podlega boskiemu porządkowi, wszelkie zdarzenia mają sens i służą wypełnieniu misji życiowej.

Lektura tej porywającej, wręcz uzależniającej prozy jest niezwykłą podróżą, która prowadzi czytelnika do oświecenia - zobaczenia tego, co w życiu najważniejsze, i dotarcia do esencji własnego życia.

Wszystkie opisywane wydarzenia Wayne okrasza bowiem komentarzem pisanym z teraźniejszej perspektywy. Zauważa, że absolutnie wszystko, co go do tej pory spotkało, było jedynie środkiem mającym doprowadzić go do pięknego miejsca, w którym jest obecnie.

Ta osobista relacja spisana prostym językiem, w sposób barwny, obrazowy i plastyczny, sprawia, że przeżywasz życie Wayne a wraz z nim, oraz motywuje cię do prześledzenia własnego życia i dostrzeżenia w nim planu, który prowadzi do szczęścia.

Oto wzruszająca historia, dzięki której zobaczysz, że przypadki nie istnieją, wszystko ma swoją przyczynę i określony skutek i prowadzi cię do spełnienia.

To, co przeżyłeś i jak żyjesz teraz, było zaplanowane. TAK MIAŁO BYĆ od chwili, gdy się urodziłeś!

Książka „Tak miało być. Historia Waynea Dyera, który zrozumiał, że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny” - oprawa miękka - Wydawnictwo Illuminatio.

Książka posiada 484 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Tak miało być. Historia Waynea Dyera, który zrozumiał, że w życiu..."
Wayne W. Dyer - autor m.in.:
Pokochaj siebie - okładka książki
Pokochaj siebie Wayne W. Dyer;
Kieruj swoim życiem - okładka książki
Kieruj swoim życiem Wayne W. Dyer;
Kupujący tę pozycję zamówili również: