pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Tajlandia

Autor książki:

Phil Macdonald, Carl Parkes

Dane szczegółowe:
Wydawca: Burda
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 131x212 mm
EAN: 9788380537040
ISBN: 978-83-8053-704-0
Data: 2020-10-27
36.11  41.67  5.56 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wycieczki poza utarte szlaki
Rady bywalców
Najważniejsze atrakcje
Spędź urlop w Tajlandii! Poznaj kraj, który oferuje niezwykle różnorodne atrakcje - od gór porośniętych lasami tropikalnymi, przez setki wysp ciągnących się wzdłuż wybrzeża, przepiękne plaże obmywane krystalicznie czystymi wodami, świątynie z posągami Buddy, po niepowtarzalną kuchnię tajską i słynne tajskie masaże. Zwiedź kosmopolityczny Bangkok, historyczne miasta Chiang Mai ze wspaniałymi watami oraz rubieże Issanu kryjące stare budowle Khmerów.

MARSZRUTY - pomogą zaplanować pobyt odpowiednio do czasu, jakim dysponujemy, i zainteresowań.

NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA - jak pobyt w tajskiej wiosce, kurs gotowania tajskich potraw lub tkania z jedwabiu czy pomoc w opiece nad tygrysami.

RADY BYWALCÓW - od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po rodzimych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.

TRASY 4 SPACERÓW I 1 WYCIECZKI ŁODZIĄ - uzupełnione planami lub mapami, na których zaznaczono opisywane w tekście miejsca: spaceru po Bangkoku czasów kolonializmu, po parku Dusit, wśród świątyń Chiang Mai, po Phetchaburi oraz rejsu łodzią po rzece Chao Phraya (Menam).

PROPOZYCJE MNIEJ POPULARNYCH SZLAKÓW - jak wyprawa na malownicze wyspy u południowo-zachodniego wybrzeża Tajlandii, do osławionego Złotego Trójkąta, czy do najdalszych zakątków Tajlandii północno-wschodniej.

LISTY TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO - w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki, wzbogacone o dokładne opisy szczególnie polecanych miejsc bądź atrakcji.

WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY i MAPY - ułatwią podjęcie decyzji, poruszanie się i dokładne poznanie każdego miejsca.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka "Tajlandia" - Phil Macdonald, Carl Parkes - oprawa Miękka - Wydawnictwo Burda. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2020 r. Cena 36.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]