pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Tajemnicza śmierć Marianny Biel

Autor książki:

Marta Matyszczak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 126x194 mm
EAN: 9788327156044
ISBN: 978-83-2715-604-4
Data: 2017-06-14
23.70  29.90  6.2 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis książki:

Pełen humoru kryminał ze Śląskiem w tle.

Szymon Solański, zwolniony z pracy policjant, dorabia jako prywatny detektyw. Odkąd stracił żonę, nie oczekuje już od życia zbyt wiele. Razem z Guciem, przygarniętym ze schroniska kundelkiem, wprowadza się do starego familoka w zapomnianej przez resztę świata dzielnicy Chorzowa.

Niespodziewanie w piwnicy domu zostają znalezione zwłoki Marianny Biel, dawnej gwiazdy miejscowego teatru. Choć aktorka mieszkała w tym miejscu od lat, nikt z lokatorów nie zauważył jej zniknięcia. Policja lekceważy sprawę i szybko dochodzi do wniosku, że to nieszczęśliwy wypadek. Tylko Solański jest przekonany, że mogło to być morderstwo, a sprawcą jest ktoś z mieszkańców kamienicy?
"Książka powstała z wielkiej miłości do zwierząt i równie wielkiego, choć szorstkiego uczucia do Śląska. Marta Matyszczak opowiada o współczesnym Chorzowie w ogóle, a o mrocznych tajemnicach mieszkańców pewnego familoka w szczególności. Niewielu rodzimych autorów potrafi tworzyć słodko-gorzkie, skrzące się humorem historie kryminalne. Zaryzykuję twierdzenie, że Matyszczak jest w tej dyscyplinie kryminalnej mistrzynią. Prawdziwą." Robert Ostaszewski

Książka "Tajemnicza śmierć Marianny Biel" - Marta Matyszczak - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Dolnośląskie. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2017 r. Cena 23.70 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]