pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tajemnice Dolnego Śląska. Ufo i niewyjaśnione zjawiska

Autor książki:

Damian Trela

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czas Tajemnic
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 486 s.
Wymiar: 210x140 mm
EAN: 9788395247743
ISBN: 978-83-9524-774-3
Data: 2022-01-13
55.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Autor książki odkrywa przed nami prawdziwe tajemnice Dolnego Śląska, które przez lata skrywane były przed opinią publiczną. Choć nie brakuje książek o zagadkach i sekretach tego regionu, jeszcze żaden z badaczy nie opisał mających tam miejsce od wieków kontaktów ludzi z cywilizacjami pozaziemskimi.
Książka pt. Tajemnice Dolnego Śląska. Ufo i niewyjaśnione zjawiska autorstwa Damiana Treli to zbiór unikalnych, w dużej części nigdy wcześniej niepublikowanych relacji i wywiadów z osobami, które osobiście zetknęły się z przybyszami z innych planet. Wszystkie zebrane opowieści zostały uzupełnione bogatą kartoteką zdjęciową, ilustracjami i grafikami, które razem z oryginalnymi wypowiedziami bohaterów książki wprowadzają czytającego w świat przeczący temu, o czym mówią media głównego nurtu.
Praca Damiana Treli to efekt jego dwudziestoletniej pracy, zbierania i opracowywania przypadków spotkań z UFO, które od lat mają miejsce w każdej części Dolnego Śląska. Autor stara się też odpowiedzieć na pytanie, czy są to dowody na ingerencję pozaziemskich sił i czego mogą od nas chcieć przybysze z innych planet.
Daniel Trela (ur. 1984 r.) - pochodzi z Legnicy i zawodowo związany jest z lotnictwem. Od wielu lat zajmuje się działalnością ufologiczną, bada oraz dokumentuje nieznane zjawiska, w tym Niezidentyfikowane Obiekty Latające. Ma na swoim koncie liczne artykuły na ten temat, które ukazały się dotychczas na łamach takich tytułów, jak UFO, Czas UFO, Świat UFO oraz Nieznany Świat. Współpracował również z czasopismami Czwarty wymiar i Gwiazdy mówią. Od 2013 r. prowadzi blog pod tytułem Czas Tajemnic .

Książka "Tajemnice Dolnego Śląska. Ufo i niewyjaśnione zjawiska" - Damian Trela - oprawa miękka - Wydawnictwo Czas Tajemnic. Książka posiada 486 stron i została wydana w 2021 r. Cena 55.81 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.