pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tajemnica sukcesu Solar plexus Vril

Autor książki:

William Walker Atkinson

Dane szczegółowe:
Wydawca: CENTRUM
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788366388215
ISBN: 978-83-6638-821-5
Data: 2020-07-20
34.48 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Tajemnica sukcesu Solar plexus Vril
Tajemnica sukcesu - autor opowiada, jak dążenie do wyższych wartości jest zarazem ścieżką prowadzącą do osiągania. Gdy dojdziemy do zrozumienia, w jaki sposób proces tworzenia odbywa się na głębszych poziomach, chcemy osiągać głównie w sferze ducha, gdyż nie kłopoczą nas już sprawy materialne.

Solar plexus - wyjaśnia, że oprócz mózgu posiadamy również inne ośrodki umysłu umiejscowione w ciele, z których najważniejszy ulokowany jest w splocie słonecznym. Opracowanie to umożliwia czytelnikowi aktywowanie tegoż ośrodka, co ma niezwykle pozytywny wpływ na życie emocjonalne, a zarazem uruchamia ukryte zasoby witalności, jakże potrzebne we wszystkich dziedzinach życia.

Vril albo magnetyzm witalny - zajmuje się subtelną formą energii o tej samej nazwie, którą interesowali się wszyscy adepci nauk tajemnych minionych epok. Omawia takie kwestie jak - czym jest vril, w jakiej formie występuje w naturze, jak manifestuje się we fizycznej oktawie oraz jak człowiek może energię tę transformować i pozyskiwać z pożywienia, wody oraz powietrza. Książka podaje również praktyczne ćwiczenia zastosowania vril dla celów podniesienia witalności, jak również uzdrawiania siebie i innych. Autor omawia, co należy robić, by magazynować tę formę energii oraz transmutować ją w energię duchową.

Cytaty z książki:
Z Solar plexus:
Mamy pewne wątpliwości, przystępując do pracy nad tą książeczką, którą zatytułowaliśmy Tajemnica sukcesu. Nie chodzi o to, że temat jest nam obcy, ani też o brak wiary w istnienie "tajemnicy sukcesu". Tak wiele napisano już na temat sukcesu absolutnych bredni i banałów, że wahamy się zająć stanowisko nauczycieli sukcesu. Tak łatwo jest zapełnić całe strony dobrymi radami - o wiele łatwiej powiedzieć niż zrobić - i stworzyć zestaw porad ani nie testując ich samemu na polu działania, ani też nie wykorzystując ich w praktyce. Możecie sobie wyobrazić, dlaczego nie jesteśmy pewni, czy przyjąć rolę, która może obudzić podejrzenie, iż jesteśmy jednymi z tych nauczycieli sztuki sukcesu, którzy przedstawiają siebie jako jedyny autorytet w tej kwestii.

Jest jeszcze coś. Poza typowym powielaniem listy dobrych cech zapewniających sukces, którą dobrze zna już każdy uczeń i czytelnik kolorowej prasy, jest coś jeszcze; sugestia, że dążący do sukcesu ma coś wewnątrz siebie, coś, co jeśli zostanie wyrażone w działaniu, okaże się dla niego wielką wartością - prawdziwą tajemnicą sukcesu, zamiast listy reguł. Proponujemy zatem lekturę niniejszej książeczki, w której rozwinęliśmy naszą koncepcję owego czegoś wewnątrz i opisaliśmy, co może to zdziałać dla tych, którzy to w sobie odnajdą i zastosują w działaniu. Dlatego też nie spodziewajcie się odnaleźć tu "kompendium zasad gwarantujących sukces, zatwierdzonego i sformułowanego przez ludzi sukcesu całego świata, którzy poznali owe zasady po tym, jak sami osiągnęli sukces i znaleźli czas i ochotę, by nauczać innych". To nie jest książka tego rodzaju. Jest zupełnie inna. Mamy nadzieję, że się wam spodoba - na pewno się wam przysłuży.

Wszyscy ludzie dążą i poszukują sukcesu. Mogą mieć różne wyobrażenia na ten temat, ale wszyscy pragną coś osiągnąć. "Osiągnięcie" to słowo ucieleśniające istotę tego, co nazywamy sukcesem. To idea "dotarcia do celu"; osiągnięcia i realizacji tego, co sobie zamierzyliśmy. O to właśnie chodzi - o osiągnięcie.

Książka "Tajemnica sukcesu Solar plexus Vril" - William Walker Atkinson - oprawa miękka - Wydawnictwo CENTRUM. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2020 r. Cena 34.48 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.