pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tajemnica Hintersee

Autor książki:

Zbigniew Pankiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: SOL
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 420 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788362405961
ISBN: 978-83-6240-596-1
Data: 2018-07-05
31.44 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Marzyli o wyjeździe ze Szczecina i zamieszkaniu pod lasem, z dala od zgiełku dużego miasta. Chcieli mieć dom otwarty dla gości, w którym zapach kawy i porannej jajecznicy witałby przyjaciół odwiedzających ich małą enklawę.

Gdy wreszcie znaleźli wymarzone miejsce - po drugiej stronie polsko-niemieckiej granicy, w malowniczym Hintersee - nie spodziewali się, że ich obecność da początek tragedii, która przetoczy się przez wieś.

Hintersee miało bowiem swoją mroczną stronę, o której nikt - poza mieszkańcami - nie wiedział.

Paweł Lange - szczeciński fotograf, miał niewiele czasu, by znaleźć sposób na przetrwanie i ochronić swoją rodzinę przed złem obudzonym 250 lat temu, na polecenie cesarza Fryderyka II Wielkiego.

Północna Meklemburgia, dawne Prusy Wschodnie i Inflanty, a nawet kolonialna Niemiecka Afryka Południowo - Zachodnia, stały się tłem historii małej społeczności skazanej na życie w odosobnieniu.

Zbigniew Pankiewicz - wyjechał z Mazur na studia do Szczecina myśląc, że Szczecin leży nad morzem... I tak został tam już na stałe. Miłośnik Puszczy Wkrzańskiej, kanałów Doliny Dolnej Odry i promów w Świnoujściu. Szczeciński dziennikarz, wykładowca akademicki i trener biznesu. Od lat uczy ludzi, żeby robili to w czym są dobrzy. W końcu sam zastosował się do swoich rad. Zaczął pisać książki, bo najwięcej radości sprawia mu opowiadanie ciekawych historii.

Książka "Tajemnica Hintersee" - Zbigniew Pankiewicz - oprawa miękka - Wydawnictwo SOL. Książka posiada 420 stron i została wydana w 2018 r. Cena 31.44 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.