pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Malownicze. Tajemnica bzów

Autor książki:

Magdalena Kordel

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788324034000
ISBN: 978-83-2403-400-0
Data: 2015-05-06
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Miłość i tajemnica ukryte w zapachu bzu.

Malownicze, ciche miasteczko ukryte w Sudetach. Miejsce, gdzie czas i miłość leczą rany. Pewnego dnia pani Leontynie ginie pierścionek przekazywany z pokolenia na pokolenie, a przed jej sklepem ze starociami zatrzymuje się tajemniczy mężczyzna. Czy to przeszłość zaczyna się o nią upominać? Leontyna wyrusza więc w pełną nostalgicznego uroku podróż do krainy pachnącej bzami. Do czasów radosnego dzieciństwa na Kresach, wielkiej miłości i wojny, która wszystko zmieniła.

Jaką tajemnicę kryje rodowy pierścionek? Kim jest zagadkowy mężczyzna? Czy przeszłość można zmienić? Poruszająca historia silnej i mądrej kobiety, której przyszło żyć, kochać i marzyć w niezwykłych czasach.

Magdalena Kordel jest autorką m.in. bestselerowych powieści Malownicze. Wymarzony dom i Malownicze. Wymarzony czas. Pisać zaczęła, by poradzić sobie z trudną przeszłością, ale szybko okazało się, że jej książki stały się balsamem dla duszy tysięcy czytelników.

Jak sama mówi, Tajemnica bzów to słodko-gorzka opowieść o życiu, tęsknocie, wojnie i magii. Takiej bardzo zakorzenionej w zwyczajności.

Adres FB: /Magdalena. Kordel. Malownicze

Książka "Malownicze. Tajemnica bzów" - Magdalena Kordel - oprawa miękka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2015 r.