pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Tajemne nauki Jezusa Chrystusa cz. 2. Droga do Nieśmiertelności
Tytuł książki:

Tajemne nauki Jezusa Chrystusa cz. 2. Droga do Nieśmiertelności

Autor książki:

Abo Polak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Alfaton
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 292 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788392903123
ISBN: 978-83-9290-312-3
Data: 2012-04-17
27.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Jakie tajemnice skrywają Ewangelie Dlaczego ich prawdziwe znaczenie zostało ukryte pod niezrozumiałą dla większości współczesnych ludzi symboliką i metaforyką Jak pod tą zewnętrzną, fabularną warstwą odkryć przekaz - pojąć znaki, przesłanie, które ze sobą niosą Czy każdy z nas może tego dokonać Czy jesteśmy już na to gotowi Autor tej książki właśnie pomaga zrozumieć i odkryć na nowo istotę przekazu Jezusa. Sięga bardzo głęboko wstecz do naszej kultury i historii religii - nie tylko chrześcijańskiej, bo przecież chrześcijaństwo nie jest początkiem - to kontynuacja.

Tajemne Nauki Jezusa Chrystusa część 2 Jeśli przywrócimy sobie umiejętność czytania Ewangelii, rozpoznawania tropów, szyfrów, rozumienia znaków, odzyskamy zapomnianą wiedzę, dowiemy się prawdy o sobie i swoim przeznaczeniu. Zyskamy tak upragnioną przez nas, choć często źle pojmowaną nieśmiertelność. Człowiek zajmując się tylko czynnościami związanymi z materialnym światem, osiąga czasem szczęście, ale jest ono krótkie i płytkie. Większość ludzi odczuwa smutek i niedolę, kiedy zrozumieją, że prawdziwej realizacji w życiu nie osiągną przez zaspokajanie bez końca swoich różnych zmysłowych pragnień. Taki tylko fizyczny przejaw istnienia przysłania prawdę o duchowym wymiarze, ale też życie w świecie materii może umożliwić nam poznanie tej Najwyższej Prawdy.

Książka "Tajemne nauki Jezusa Chrystusa cz. 2. Droga do Nieśmiertelności" - Abo Polak - oprawa miękka - Wydawnictwo Alfaton. Książka posiada 292 stron i została wydana w 2012 r. Cena 27.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Abo Polak - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Mądrość biblijna - okładka książki
Mądrość biblijna Joseph Murphy
Moc uwielbienia - okładka książki
Moc uwielbienia Merlin Carothers
Produkty podobne: