pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

TABU. Miłość zakazana. Antologia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Editio
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 408 s.
EAN: 9788328385139
ISBN: 978-83-2838-513-9
Data: 2022-05-18
19.75 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pożądanie, seks i miłość. W różnych konfiguracjach
Nie każdy romans wygląda tak: młoda, piękna i niewinna dziewczyna spotyka przystojnego chłopca, który marzy wyłącznie o tym, by zdobyć jej serce. Nie zawsze oboje są bogaci, pełnosprawni i zakochani. Czasem chodzi im tylko o seks. Bywa, że brutalny. Czasem różnica wieku między nimi jest spora. Czasem większa jest różnica możliwości fizycznych. Czasem on jest panem, a ona mu służy. Czasem jest na odwrót. Może być też tak: ich jest dwóch, trzech, czterech, a ona jedna...

Jak głęboko jesteś w stanie wejść w świat, w którym bez oporów przełamuje się seksualne TABU Jak wiele mrocznych tajemnic pragniesz poznać Autorki tego zbioru opowiadań wykreowały dla Ciebie bardzo różnych bohaterów. Niektórych pokochasz. Niektórych niekoniecznie. Ale wszystkich będziesz śledzić z zapartym tchem na ich drodze do MIŁOŚCI ZAKAZANEJ.

Czy jesteś na to gotowa

Książka "TABU. Miłość zakazana. Antologia" - Caroline Angel, L.J. Shen, Tijan, Monika Cieluch, Patrycja Różańska - oprawa miękka - Wydawnictwo Editio. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2022 r. Cena 19.75 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.