pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Szym Pansik ma zły humor

Autor książki:

Suzanne Lang

Dane szczegółowe:
Wydawca: Papilon
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 32 s.
EAN: 9788327106032
ISBN: 978-83-2710-603-2
Data: 2021-11-05
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Zabawny picture book, bestseller New York Timesa, o umiejętności radzenia sobie z nie zawsze łatwymi emocjami i o tym, jak czasami te emocje mogą nas zaskoczyć.

SZYM PANSIK ma bardzo zły dzień... I to zupełnie bez powodu. Jego przyjaciele nie potrafią tego zrozumieć - jak można być w okropnym nastroju w TAK piękny dzień? Próbują go pocieszyć, namówić do uśmiechu i robienia rzeczy, które IM poprawiają humor i sprawiają przyjemność. Ale SZYM PANSIKA zupełnie nie przekonują porady przyjaciół, co więcej - SZYM PANSIK jest coraz bardziej zły i markotny. Czyżby tylko on miał zły humor? Czy nikt z jego przyjaciół nigdy nie jest naburmuszony?
Suzanne i Max Lang w lekki, zabawny sposób opisują niełatwy, ale ważny temat - temat "pochmurnych" dni. Historia doskonale ilustruje to, że dzieci nie zawsze muszą się uśmiechać, że mają prawo do wyrażania emocji, nawet jeśli nie są one pozytywne (choć na pewno powinny uważać, aby nie krzywdzić nimi innych).

W serii:
Szym Pansik ma własne zdanie
Szym Pansik nie śpi całą noc
Szym Pansik. O, nie! Święta!

Książka "Szym Pansik ma zły humor" - Suzanne Lang - oprawa twarda - Wydawnictwo Papilon. Książka posiada 32 stron i została wydana w 2021 r.