pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Pielgrzymka do Mekki - okładka książki
Pielgrzymka do Mekki pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Szukając Allaha znalazłem Jezusa. Droga gorliwego muzułmanina do Chrystusa
książka:

Szukając Allaha znalazłem Jezusa. Droga gorliwego muzułmanina do Chrystusa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 392 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788363271572
ISBN: 978-83-6327-157-2
Data: 2015-10-06
Cena wydawcy: 37.89 złpozycja niedostępna

Szukając Allaha znalazłem Jezusa. Droga gorliwego muzułmanina do Chrystusa - Nabeel Qureshi - opis książki:

NIEOCZEKIWANA PODRÓŻ od ISLAMU do CHRZEŚCIJAŃSTWA W książce "Szukając Allaha, Znalazłem Jezusa", Nabeel Qureshi opisuje dramatyczną podróż od Islamu do Chrześcijaństwa, wypełnioną przyjaźnią, dociekaniem i ponadnaturalnymi snami po drodze.

Przyglądając się subtelnie życiu kochającej się muzułmańskiej rodziny, Qureshi dzieli się tym, jak rozwinął swoją pasję dla Islamu zanim odkrył, niemal wbrew swojej woli, dowód na to, że Jezus powstał z martwych i oświadczył, że jest Bogiem. Nie zdolny zaprzeczyć tym argumentom, nie czekając z zaparciem się własnej rodziny, Qureshi zmagał się z wewnętrznym zamieszaniem, które rzuca wyzwanie Chrześcijanom, Muzułmanom i wszystkim tym, którzy interesują się największymi religiami świata.

Ujmująca i dająca do myślenia pozycja "Szukając Allaha, Znajdując Jezusa" opowiada mocną historię zatargu pomiędzy Islamem a Chrześcijaństwem, który odbył się w sercu jednego człowieka - i pokoju, który ostatecznie znalazł w Jezusie.

"Bardzo rzadko zdarza się, by autentyczny intelekt połączony z pasją tak idealnie do siebie pasowały... książka, która naprawdę musisz przeczytać" - RAVI ZACHARIAS

Książka „Szukając Allaha znalazłem Jezusa. Droga gorliwego muzułmanina do Chrystusa” - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron.

Książka posiada 392 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 5 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Celinka; Ocena: 5 pkt.; Data: 2015-11-18
Obiektywne rozmowy, opisane prawdziwe uczucia, które przeżywamy kiedy jesteśmy bardzo religijni, a ktoś podważa naszą religię. Autor dzieli się informacjami, które kształtują dziedzictwo większości ludzi na świecie i robi to po mistrzowsku.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Autor: Janusz; Ocena: 5 pkt.; Data: 2015-11-17
Wiele odniesień do rozmaitych interesujących książek i artykułów naukowych, mocne osadzenie treści w Koranie i Biblii, które przez całą książkę są cytowane i interpretowane. Dziennik życia przedstawiający cały uporządkowany chronologicznie i merytorycznie proces nawracania się.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Autor: Amanda71; Ocena: 5 pkt.; Data: 2015-11-15
Przesłanie autora może wpłynąć na życie, godna podziwu pasja w głoszeniu poglądów. Badanie Biblii w celu podważenia autentyczności i spójności jej treści kończy się ostatecznie przyjęciem ewangelii i radykalną zmianą życia.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Autor: Natasza; Ocena: 5 pkt.; Data: 2015-11-12
To takie zupełnie inne spojrzenie- z drugiej strony na naszą religię. Teraz możemy ją lepiej poznać, skonfrontować z Islamem, bo człowiek wychowany w innej wierze zwraca uwagę na zupełnie inne szczegóły niż stali wyznawcy, tacy od dziecka. Książka perełka!
skomentuj opinię/recenzję [+]
Autor: Ewelina; Ocena: 5 pkt.; Data: 2015-11-10
Książka o poszukiwaniach Boga, o odkrywaniu wiary. Prawdziwa przygoda i odkrycie dla wierzących- nieważne której religii i sceptyków, bo przed śmiercią każdy się nawraca lub zaczyna intensywnie poszukiwać właściwej drogi. Lepiej zacząć już teraz, póki mamy czas. Polecam!
skomentuj opinię/recenzję [+]
Nabeel Qureshi - autor m.in.:
W odpowiedzi na dżihad - okładka książki
W odpowiedzi na dżihad Nabeel Qureshi;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Czarna księga prześladowań chrześcijan - okładka książki
Czarna księga prześladowań chrześcijan w świecie Bp Jean-Michel di Falco, O. Timothy Radcliffe OP, Andrea Riccardi, Samuel Lieven (red.)
Nazarejczyk - okładka książki
Nazarejczyk Eugenio Zolli