pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Szukać Jego towarzystwa 4. cz. Ewangelia i rozważania na każdy dzień...
książka:

Szukać Jego towarzystwa 4. cz. Ewangelia i rozważania na każdy dzień od 18 do 34 tygodnia zwykłego. Seria: Karmelitań­ska lectio divina

Dane szczegółowe:
Wydawca: Flos Carmeli
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 345 s.
Wymiar: 110x170 mm
EAN: 9788364430589
ISBN: 978-83-6443-058-9
Data: 2015-03-13
Cena wydawcy: 24.00 złpozycja niedostępna

Szukać Jego towarzystwa 4. cz. Ewangelia i rozważania na każdy dzień od 18 do 34 tygodnia zwykłego. Seria: Karmelitań­ska lectio divina - opis książki:

Szukać Jego towarzystwa - czyli proponowana w niniejszym zbiorze rozważań karmelitańska lectio divina - to pragnienie dzielenia się Słowem; to zaproszenie do wspólnej Drogi w bliskości Słowa. Inicjatywa zrodziła się w kontekście świętowania Jubileuszu 400-lecia obecności karmelitanek bosych w Polsce. Odpowiedziały na nią Siostry ze wspólnot obu polskich prowincji (warszawskiej i krakowskiej). Jest to więc „dzieło” jubileuszowe, owoc „czasu łaski”.

Karmelitanka bosa każdego dnia otwiera Pismo Święte, aby spotkać Tego, który nadaje sens życiu przeżywanemu w obrębie klauzury. W ograniczonej przestrzeni otwierają się przed nią szerokie horyzonty Bożego Słowa.

Mamy nadzieję, że teksty, które powstały w Karmelu, są uniwersalne i będą pomocne dla wszystkich, za których się modlimy i z którymi czujemy się solidarne. Dzielimy się tym, co Duch Święty pozwolił nam usłyszeć.

Książka „Szukać Jego towarzystwa 4. cz. Ewangelia i rozważania na każdy dzień od 18 do 34 tygodnia zwykłego. Seria: Karmelitań­ska lectio divina” - oprawa miękka - Wydawnictwo Flos Carmeli.

Książka posiada 345 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Szukać Jego towarzystwa 4. cz. Ewangelia i rozważania na każdy dzień..."
Kupujący tę pozycję zamówili również: