pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sztokholm. Michelin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 120x210 mm
EAN: 9788328362529
ISBN: 978-83-2836-252-9
Data: 2020-07-23
15.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ruszaj w świat z przewodnikiem Michelin!
Sztokholm, który jest stolicą i zarazem największym miastem Szwecji, nazywa się "Wenecją Północy". To określenie dobrze oddaje szczególny urok tego miasta, zbudowanego między dwoma wielkimi zbiornikami wody - jeziorem Melar na zachodzie i Bałtykiem na wschodzie - na 14 wyspach, z których każda tworzy dzielnicę o konkretnym charakterze. Wszystkie one leżą pośrodku ogromnego archipelagu 24 tysięcy wysp, wysepek i skał, usianych niewielkimi drewnianymi chatkami w kolorze cegły.

poręczny format
precyzyjne mapy i plany
dokładne opisy atrakcji turystycznych
propozycje tras zwiedzania
liczne ciekawostki
Michelin zaprasza Cię do wspólnego odkrywania najpiękniejszych zakątków Sztokholmu. Z tym przewodnikiem zwiedzanie będzie prawdziwą przyjemnością! Dokładne plany ułatwią swobodne poruszanie się po mieście. Szukasz ciekawych miejsc, zabytków i tras zwiedzania? Nic prostszego! Dzięki gwiazdkom przy nazwach dzielnic i obiektów nie pominiesz żadnej turystycznej atrakcji. Starannie dobrane informacje praktyczne pomogą Ci znaleźć nocleg, restaurację czy kawiarnię, w których spędzisz wyjątkowe chwile.

Gwiazdki - tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych:
*** zobacz koniecznie
** warto odwiedzić
* godne uwagi

Książka "Sztokholm. Michelin" - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2020 r. Cena 15.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.