pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Szpulki losów. Wielkie Litery

Autor książki:

Renata Kosin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
EAN: 9788382800319
ISBN: 978-83-8280-031-9
Data: 2022-06-15
56.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

Książka wydana w serii Wielkie Litery - w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących.

Siostry Jutrzenki to historia szlacheckiej rodziny, tocząca się od połowy XIX wieku do czasów współczesnych.

Losy przodków i ich współczesnych potomków przeplatają się ze sobą, a to, co wydawało się bez znaczenia, staje się istotne.

Życie mieszkańców dworu w Przytulisku upływa pod znakiem zmian i miłosnych perypetii, które dla jednych skończą się szczęśliwie, dla innych nie.

Uczuciowe rozterki i inne życiowe zawirowania nie ominą też Michaliny. Wszystko się jednak uspokoi, gdy do jej rąk trafią trzy rodzinne talizmany: srebrny wisior, guzik od kurtki Napoleona i tajemniczy zwitek lnianej przędzy. Stanowią dla niej rodzinną pamiątkę, lecz nie wierzy zbytnio w ich cudowną moc. Mimo to, zgodnie z rodzinną tradycją, przekazuje dwa pierwsze dalej, natomiast ostatni zostawia sobie.

Wkrótce zostanie poddana największej i najtrudniejszej życiowej próbie. Wtedy w sekrecie lnianych nitek dostrzeże ostatnią szansę na ratunek dla siebie i swojego dziecka.

Książka "Szpulki losów. Wielkie Litery" - Renata Kosin - oprawa miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2022 r. Cena 56.93 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]