pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Szpony diabła
Tytuł książki:

Szpony diabła

Autor książki:

Marek Boszko-Rudnicki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 422 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788381475914
ISBN: 978-83-8147-591-4
Data: 2019-11-07
26.90  39.99  13.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Góry Stołowe kryją wiele tajemnic.

Jedną z nich jest miejsce, które od zakończenia wojny strzeżone jest przez tajemniczą grupę. Jej członkowie pilnują, by to, co zostało ukryte z rozkazu najwyższych władz niemieckich III Rzeszy, nawet dziś nie dostało się w niepowołane ręce. Przypadek sprawia, że zaczynają tracić kontrolę nad sytuacją. A wszystko za sprawą dziennikarza, który otrzymuje na międzynarodowym targu staroci tajemniczą, zardzewiałą skrzynkę, która była przeznaczona dla kogoś innego. Zaczyna się polowanie. Ktoś chce za wszelką cenę odzyskać dziwny artefakt. Dziennikarz i jego przyjaciel, od lat poszukujący tajnej broni Hitlera, muszą teraz stawić czoła zagrożeniu, przed którym nie ochroni ich nawet policja i tajne służby. Istnieją bowiem tajemnice, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego?
Brutalna, ostra jazda w otoczeniu, które tylko pozornie wydaje się sielankowe. Marek Boszko-Rudnicki i tym razem nie zawiódł, tworząc prequel powieści "Remedium 111".

Müller wziął głęboki oddech, raz jeszcze spojrzał na wejście do tunelu, gdzie jeszcze było słychać strzały SS-manów z Totenkopfverbände likwidujących więźniów, zacisnął zęby i zdecydowanie przekręcił przełącznik na skrzyni.

Żołnierze zasłonili uszy.

W tym momencie przednia część góry głęboko jęknęła, podniosła się i zaraz po tym jakby z westchnieniem głębokiego pomruku zapadła się do wnętrza.

Marek Boszko-Rudnicki - dziennikarz i redaktor kilku tytułów prasowych, laureat nagród dziennikarskich SDP, SDRP oraz BCC. Wykształcenie - informatyk, pasje - historia, paleoastronautyka i góry. Autor wielu publikacji dotyczących tajemnic historii i odkryć z pogranicza nauki nieakademickiej oraz kilku książek, w tym "Remedium 111" i "Kołowrót dziejów" oraz kilkukrotnie wznawianej, kontrowersyjnej pozycji "Bękarty bogów".

Książka "Szpony diabła" - Marek Boszko-Rudnicki - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 422 stron i została wydana w 2019 r. Cena 26.90 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor
Marek Boszko-Rudnicki - autor m.in.:
Produkty podobne:
Tajemnice Wenecji. Tom 1 - okładka książki

Tajemnice Wenecji. Tom 1

George Fullborn
Tajemnice Wenecji. Tom 2 - okładka książki

Tajemnice Wenecji. Tom 2

George Füllborn
Martwy sad - okładka książki

Martwy sad

Mieczysław Gorzka
Władcy ciemności - okładka książki

Władcy ciemności

Frank E. Peretti