pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Szlakiem wrocławskich krasnali + Kolorowanka z naklejkami. czyli jak ciekawie zwiedzić Wrocław

Autor książki:

Krzysztof Głuch

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo eMKA
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 40 s.
Wymiar: 215x215 mm
EAN: 9788394393069
ISBN: 978-83-9439-306-9
Data: 2017-04-21
Cena wydawcy: 23.95 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Książka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ma ułatwić szukanie, zwiedzanie i poznanie wrocławskich krasnali w plenerze, w formie zabawy.

Wybieramy się z dzieckiem na spacer. Trasa nie jest trudna, bezpiecznie prowadzi wrocławskimi deptakami. Dla ułatwienia na okładce książki umieściliśmy mapkę i zaznaczyliśmy miejsca przebywania krasnali. Przy każdej rzeźbie Dorosły czyta dziecku krótki opis, następnie dziecko wykonuje bardzo ważne zadania!
Na szlaku spotykamy kilkadziesiąt krasnali. Książka ma dodatkową zaletę, że przedstawia te same krasnale w pełnym kolorze. Na końcu jest zamieszczony Dyplom Poszukiwacza Wrocławskich Krasnali. Nie zapomnijmy go wypełnić.

Do każdej książki dołączona jest bezpłatnie kolorowanka z naklejkami. Kolorową naklejkę przyklejamy przy odpowiednim krasnalu i dziecko wg wzoru samodzielnie koloruje swoje skrzaty.

Książka "Szlakiem wrocławskich krasnali + Kolorowanka z naklejkami. czyli jak ciekawie zwiedzić Wrocław" - Krzysztof Głuch - oprawa miękka - Wydawnictwo eMKA. Książka posiada 40 stron i została wydana w 2017 r.