pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Mapy świata. Afryka - okładka książki
Mapy świata. Afryka pozycja dostępna
Mapy świata. Australia - okładka książki
Mapy świata. Australia pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Szlakiem wrocławskich krasnali + Kolorowanka z naklejkami. czyli jak...
książka:

Szlakiem wrocławskich krasnali + Kolorowanka z naklejkami. czyli jak ciekawie zwiedzić Wrocław

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo eMKA
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 40 s.
Wymiar: 215x215 mm
EAN: 9788394393069
ISBN: 978-83-9439-306-9
Data: 2017-04-21
pozycja niedostępna

Szlakiem wrocławskich krasnali + Kolorowanka z naklejkami. czyli jak ciekawie zwiedzić Wrocław - Krzysztof Głuch - opis książki:

Książka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ma ułatwić szukanie, zwiedzanie i poznanie wrocławskich krasnali w plenerze, w formie zabawy.

Wybieramy się z dzieckiem na spacer. Trasa nie jest trudna, bezpiecznie prowadzi wrocławskimi deptakami. Dla ułatwienia na okładce książki umieściliśmy mapkę i zaznaczyliśmy miejsca przebywania krasnali. Przy każdej rzeźbie Dorosły czyta dziecku krótki opis, następnie dziecko wykonuje bardzo ważne zadania!
Na szlaku spotykamy kilkadziesiąt krasnali. Książka ma dodatkową zaletę, że przedstawia te same krasnale w pełnym kolorze. Na końcu jest zamieszczony Dyplom Poszukiwacza Wrocławskich Krasnali. Nie zapomnijmy go wypełnić.

Do każdej książki dołączona jest bezpłatnie kolorowanka z naklejkami. Kolorową naklejkę przyklejamy przy odpowiednim krasnalu i dziecko wg wzoru samodzielnie koloruje swoje skrzaty.

Książka „Szlakiem wrocławskich krasnali + Kolorowanka z naklejkami. czyli jak ciekawie zwiedzić Wrocław” - oprawa miękka - Wydawnictwo eMKA.

Książka posiada 40 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Szlakiem wrocławskich krasnali + Kolorowanka z naklejkami. czyli jak..."