pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Szklanka z koszyczkiem
Tytuł książki:

Szklanka z koszyczkiem

Autor książki:

Emilia Becker

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Rozpisani
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 126 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788394414306
ISBN: 978-83-9441-430-6
Data: 2016-03-17
26.25  29.00  2.75 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Szklanka z koszyczkiem - Emilia Becker - opis książki:

Ośmioletnia Inka dowiaduje się, że tata, którego bardzo podziwiała, opuścił ją i mamę. To dopiero początek zmian w jej życiu. Wraz z mamą musi przeprowadzić się z nowego, kolorowego osiedla do starego, szarego bloku. Pewnego dnia odkrywa w kuchni magiczne szklanki z koszyczkiem, które mają moc przenoszenia w czasie. Wystarczy jeden łyk, by przenieść się do czasów, gdy mama miała osiem lat, czyli do roku 1987. Okazuje się, że jest to podróż w tę i z powrotem. Trzeba znów wypić ze szklanek z koszyczkiem, o które w latach 80. nietrudno, by przenieść się do współczesności. Odtąd mama z Inką używają szklanek z koszyczkiem wtedy, gdy chcą przeżyć przygodę lub uciec od trosk. Podróże w czasie pozwalają im zrozumieć (a nawet zmienić) przeszłość oraz docenić to, co mają.

Emilia Becker - pod tym pseudonimem kryje się autorka książek naukowych, która postanowiła spełnić swoje dziecięce marzenie i wrócić do pisania opowieści. Dzięki Szklance z koszyczkiem przeżyła podróż w czasie i tego życzy swoim Czytelnikom. W wolnych chwilach bywa Dobrą Wróżką.

Książka „Szklanka z koszyczkiem” - oprawa miękka - Wydawnictwo Rozpisani. Książka posiada 126 stron i została wydana w 2016 r. Cena 26.25 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Szklanka z koszyczkiem"
Produkty podobne:
Wyliczanki z pustej szklanki - okładka książki
Wyliczanki z pustej szklanki Małgorzata Strzałkowska
Mio, mój Mio - okładka książki
Mio, mój Mio Astrid Lindgren, Ilon Wikland