pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Szansa na sukces

Autor książki:

David Nicholls

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2005
Oprawa: miękka
Ilość stron: 420 s.
Wymiar: 125x183 mm
EAN: 9788372987372
ISBN: 83-7298-737-8
Data:2001-02-02
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

PYTANIE - Co według Oscara Wilde`a jest jedynym prawdziwym grzechem? ODPOWIEDŹ - Głupota
Jest rok 1985 i Brian Jackson zjawia się na uniwersytecie z jednym ambitnym celem - dostać się do najbardziej prestiżowego telewizyjnego teleturnieju wiedzy ogólnej. Nie zdąży się jednak jeszcze na dobre znaleźć w Challenge, a już zakocha się beznadziejnie w koleżance z drużyny, pięknej i charyzmatycznej przyszłej aktorce, Alice Harbison.
Gdy Alice nie ulega jego nieco nazbyt gorliwym zalotom, Brian obmyśla niezawodny plan jak zdobyć jej serce, raz i na zawsze. Zamierza wygrać teleturniej, za każdą cenę - jak bowiem każdy dobrze wie, tak naprawdę wszystko czego kobieta oczekuje od mężczyzny to ogólna znajomość świata…"
Szansa na sukces to komedia o miłości, podziałach społecznych, dorastaniu i zasadniczej różnicy pomiędzy wiedzą i mądrością.
CZY JESTEŚ GOTOWY PODJĄĆ WYZWANIE NAJZABAWNIEJSZEJ POWIEŚCI OSTATNICH LAT?
"Diabelsko zabawna i kusząco przyjemna".
"Arena"
"Co za przyjemność… David Nicholls posiada wyjątkowy talent. Jest mistrzem szczegółu, humoru i karykatury. Zasługuje na każdy gram sukcesu, który bez wątpienia przyniesie mu ta urocza książka".
Anna Maxted, autorka Getting over i Behaving like Adults
"Czytając Szansę na sukces śmiałem się w głos, odkrywałem ze zdumieniem oczywistą prawdę i niejednokrotnie pochylałem się z podziwem nad obserwacją tak pozbawioną obłudy, tak trafną, że zastanawiałem się dlaczego nie przyszła mi do głowy wcześniej. Mieliśmy wielu pretendentów do tronu Hornby`ego - David Nicholls jest prawowitym następcą".
Mike Bullen, twórca Cold Feet
"Absolutnie fantastyczna. I do żywego prawdziwa. Na Boga, była niczym godzina szczerości. Dokładnie tak to przeżywałam. Olśniewająco zabawna".
Jenny Colgan, autorka Amanda`s Wedding i Working Wonders
"Szansa na sukces jest najzabawniejszą powieścią jaką udało mi się przeczytać w ciągu ostatnich kilku lat. Jestem przepełniona wdzięcznością, że już nigdy nie będę musiała mieć osiemnastu lat i że czasy studenckie mam już nieodwracalnie za sobą".
Emily Bar, autorka Backpack i Cuban Heels
"Bezlitośnie rozkoszna"
Mil Millington, autor Things My Girlfriend and I Have Argued About
Dawid Nicholls - autor scenariusza Cold Feet.
David Nicholls jest autorem scenariusza do Rescue Me, z Sally Phillips w roli głównej oraz I Saw You, z Fay Ripley. Jest współautorem trzeciej części Cold Feet. Współtworzył również scenariusz do adaptacji filmowej Simpatico Sama Sheperda, z Nickiem Nolte, Jeffem Bridgesem i Sharon Stone w rolach głównych. Szansa na sukces jest debiutancką powieścią Davida.

Książka "Szansa na sukces" - David Nicholls - oprawa miękka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 420 stron i została wydana w 2005 r.