pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Sylaby do pracy w grupie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo WiR
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Wymiar: 210x300 mm
EAN: 9788365423856
ISBN: 978-83-6542-385-6
Data: 2019-08-28
89.73  99.73  10 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zestaw kart Sylaby do pracy w grupie doskonale sprawdzi się podczas grupowej nauki czytania w przedszkolu, jak i indywidualnej pracy stolikowej i domowych zabawach.
W pudełku znajduje się 196 kart z sylabami (samogłoski + paradygmaty z 14 spółgłoskami: P, M, B, L, F, W, T, D, S, Z, K, G, J, N).
Karty zostały zaprojektowane tak, by były praktyczną pomocą w pracy w grupie przedszkolnej - zastosowano optymalny format oraz dużą czcionkę. Obok sylab umieszczono rysunki, które łączą się tematycznie w pary - to dodatkowy element zachęcający do zabawy i ułatwiający naukę czytania.
W zestawie znajduje się instrukcja z propozycjami zabaw, dzięki czemu z zestawu mogą korzystać zarówno nauczyciele, terapeuci, jak i rodzice podczas domowych zabaw z dzieckiem.
Karty są powiązane z zeszytem Moje sylabki w przedszkolu :
Moje sylabki w przedszkolu to zeszyt, z którym dzieci uczą się czytać sylabami. Opierając się na sylabie, jako najmniejszej jednostce percepcji, znacznie ułatwia się przedszkolakom etap wczesnej nauki czytania.
Dzięki atrakcyjnej szacie graficznej, naklejkom i zróżnicowanym zdaniom, praca z zeszytem dostarcza dzieciom dużo radości i zachęca je do dalszej nauki.
Czytanie sylabami - to łatwe!

Książka "Sylaby do pracy w grupie" - Agnieszka Fabisiak-Majcher, Elżbieta Ławczys - oprawa miękka - Wydawnictwo WiR. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2019 r. Cena 89.73 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]