pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Skuteczni Święci. Święty Antoni
Tytuł książki:

Skuteczni Święci. Święty Antoni

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 64 s.
Wymiar: 115x165 mm
EAN: 9788377977842
ISBN: 978-83-7797-784-2
Data: 2017-03-25
6.30  9.62  3.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Święci to ludzie, którzy mają odwagę wierzyć, że Bóg jest Panem i może zrobić wszystko.
PAPIEŻ FRANCISZEK
Święty Antoni
Święty Antoni (1195-1231), zakonnik, wędrowny kaznodzieja, płomienny głosiciel Ewangelii, duchowy syn św. Franciszka z Asyżu. Święty, który pragnął poświęcić swoje życie i zginąć śmiercią męczeńską, lecz Bóg miał wobec niego zupełnie inne plany. Święty, którego skuteczność orędownictwa jest równie wielka jak jego moc cudotwórcza, którą Bóg obficie obdarzył go już za życia i pozwolił mu uzdrawiać, wskrzeszać umarłych, przebywać równocześnie w dwóch miejscach, prorokować, czytać w sumieniach ludzkich. Święty wzywany w przypadku zaginięcia osób, rzeczy, a przede wszystkim zagubienia tego, co najcenniejsze: wiary, sensu życia, miłości, nadziei.
Nikt inny nie jest tak blisko Boga jak nasi święci patronowie. Dlatego warto się z nimi zaprzyjaźnić, aby w ten sposób być bliżej Ojca. Dzięki modlitewnikom z serii Skuteczni Święci poznasz ciekawe życie danego świętego, cuda, jakich dokonuje, sam nawiążesz z nim modlitewną relację, która przybliży cię do Boga i wyjedna łaski.
Mówi się, że Bóg nie odmawia swoim świętym ulubieńcom spełnienia żadnej prośby. Nie pozostaje nam więc nic innego niż pokorna, ale pełna wiary modlitwa do Boga za pośrednictwem Skutecznego Świętego!
Seria Skuteczni Święci będzie się rozrastać, aby powstała jedna wielka rodzina Skutecznych Świętych, do których każdy będzie się mógł zwracać się w różnych potrzebach. Wszystkie książki zawierają:
opowieść o świętym, nadprzyrodzonych zdarzeniach w jego życiu oraz interwencji z nieba,
modlitwy w różnych intencjach, w których najczęściej zwracamy się z błaganiem do Boga,
litanie, koronki oraz nabożeństwa, nowenny, triduum lub inne charakterystyczne dla danego świętego modlitwy.
Dla ułatwienia książeczki posiadają skrzydełko-zakładkę, aby bez przeszkód wrócić do wybranej modlitwy. Strony ozdobione są kolorowymi ornamentami, aby modlitwa była miłym czasem spędzonym ze świętymi.
Wszystkie książki z serii posiadają nihil obstat władz duchownych.
Zobacz również KARTĘ z tej samej serii ze skuteczną modlitwą do Świętego Antoniego, którą zawsze możesz mieć przy sobie!

Książka "Skuteczni Święci. Święty Antoni" - praca zbiorowa - oprawa miękka - Wydawnictwo Edycja Świętego Pawła. Książka posiada 64 stron i została wydana w 2017 r. Cena 6.30 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Święty Antoni z Padwy - okładka książki

Święty Antoni z Padwy

Cecylian Niezgoda
Produkty podobne:
Święty Antoni z Padwy - okładka książki

Święty Antoni z Padwy

Cecylian Niezgoda
Święci i moce ciemności - okładka książki

Święci i moce ciemności

ks. Marcello Stanzione