pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Święci naszej wolności. Modlitwy za przyczyną polskich świętych

Autor książki:

Hubert Wołącewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jedność
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 160 s.
EAN: 9788381441223
ISBN: 978-83-8144-122-3
Data: 2018-12-11
9.30 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kult świętych i błogosławionych polega na wchodzeniu w modlitewną relację z nimi, a za ich pośrednictwem w relację z Panem Bogiem. Mamy prawo oczekiwać, że ci, których losy Opatrzność złączyła z polską ziemią, przez co stali się naszymi opiekunami, patronami i przewodnikami w wierze, będą szczególnie o nas pamiętali, wstawiając się za nami w niebie. Prośmy ich, aby opiekowali się naszymi bliskimi, wspierali nasze starania o lepsze życie i o realizację naszego dążenia do bycia świętymi.

W modlitewniku "Święci naszej wolności" znajdziemy wiele modlitw za przyczyną polskich świętych i błogosławionych, a także daty ich wspomnień liturgicznych. Zamieściliśmy ponadto wizerunki postaci, a także modlitwy, w tym litanie za ich przyczyną, pomagające lepiej wyrazić nasze dziękczynienia, prośby oraz intencje.


Odbiorcy:
- ceniący prawdę o świętych obcowaniu
- starający się o intensywną relację z Panem Bogiem
- pragnący ożywić swoje życie wewnętrzne

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
Modlitewnik ukazuje czterdziestu trzech polskich świętych i błogosławionych. Ich wizerunki, daty wspomnień liturgicznych, litanie i inne modlitwy do Pana Boga, zanoszone za ich pośrednictwem we wszelkich intencjach.

Publikacja opatrzona jest Imprimatur kieleckiej kurii metropolitalnej.

Książka "Święci naszej wolności. Modlitwy za przyczyną polskich świętych" - Hubert Wołącewicz - oprawa twarda - Wydawnictwo Jedność. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2018 r. Cena 9.30 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.