pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Świat według Clarksona. Jeśli mógłbym dokończyć?

Autor książki:

Jeremy Clarkson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Insignis
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 460 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788366360495
ISBN: 978-83-6636-049-5
Data: 2019-11-19
36.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W listopadzie 2016 roku pewien prostolinijny prezenter popularnego programu telewizyjnego został najpotężniejszym człowiekiem na świecie. Niestety, nie był to Jeremy Clarkson, ale i tak wszyscy przecieraliśmy oczy ze zdumienia.

Odkąd Jeremy po raz ostatni podzielił się z czytelnikami swoim przemyśleniami i spostrzeżeniami, sprawy na świecie przybrały zdecydowanie dziwny obrót. Ale któż lepiej niż JC potrafiłby pomóc nam odnaleźć się w tym bałaganie? Poszukując sensu w otaczającym nas gąszczu absurdów, Jeremy znalazł odpowiedzi na kilka ważnych pytań. Na przykład:
- Dlaczego weganizm prowadzi do niepełnosprawności
- Dlaczego warto wywiercić wielką dziurę w Blackpool
- Na czym polega największy problem z medytacją
- Co sprawia, że Twitter przypomina licealną świetlicę
- Dlaczego nie ma nic dziwnego w tym, że Tom Cruise modli się do jaszczurek
Jeremy Clarkson może być równie mocno jak my zaskoczony, zaniepokojony, poirytowany i zakłopotany tym, co dzieje się obecnie wokół nas, ale dobrze jest mieć świadomość, że kiedy świat pogrąża się w szaleństwie, jest ktoś, kto pokaże nam, że można się z tego wszystkiego śmiać.

Książka "Świat według Clarksona. Jeśli mógłbym dokończyć?" - Jeremy Clarkson - oprawa miękka - Wydawnictwo Insignis. Książka posiada 460 stron i została wydana w 2019 r. Cena 36.26 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.