pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Świat w pudełku

Autor książki:

Katarzyna Rupiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Genius Creations
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 300 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788379951345
ISBN: 978-83-7995-134-5
Data: 2018-04-03
26.07 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Mam na imię A.

Jestem pudełkiem. Złośliwy los uczynił mnie skorupką niosącą w sobie ocean mocy. Tacy jak ja nie powinni istnieć i nie istnieliby, gdyby ludzie nie zniszczyli swojej cywilizacji. Dawno temu, w czasach, których oni sami nie chcą pamiętać.

Uciekam już bardzo długo. Jak dotąd udało mi się ukrywać przed Rządami i zwykłymi mieszkańcami, którzy widzą we mnie tylko pozbawioną emocji kukiełkę.

Mylą się.

Potrafię bać się, cierpieć, mieć nadzieję i żałować!
Kiedy tego potrzebuję.

Koniec świata, posthumanizm i magia. Nietuzinkowo przedstawiony motyw postapo, bohaterowie, których chciałabym spotkać, a całość napisana lekko i z polotem. Bawiłam się świetnie. Katarzyno, pisz więcej! - Anna Hrycyszyn, autorka powieści Zatopić "Niezatapialną"
Przepis na dobrą książkę: weź tyle znanego, by Czytelnik bez trudu się w tym odnalazł, i tyle nowego, by poczuł się przyjemnie zaskoczony. Katarzyna Rupiewicz realizuje ten przepis bezbłędnie. To się po prostu samo czyta! - Marta Kładź-Kocot, autorka powieści Noc kota, dzień sowy
Lekkie pióro i bogata wyobraźnia Katarzyny Rupiewicz powodują, że trudno oderwać się od lektury.- Agnieszka Sudomir, autorka powieści Faza REM

Książka "Świat w pudełku" - Katarzyna Rupiewicz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Genius Creations. Książka posiada 300 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.07 zł. Zapraszamy na zakupy!