pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
Kalendarz 2016. Św. Oburz. Patron Polski
książka:

Kalendarz 2016. Św. Oburz. Patron Polski

Dane szczegółowe:
Producent: WAM
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 14 s.
EAN: 5000000041930
Data: 2015-10-06
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Kalendarz 2016. Św. Oburz. Patron Polski - Marcin Wicha - opis książki:

Wszystko traktujesz śmiertelnie poważnie? Czujesz, że brakuje Ci dystansu do otaczającej Cię rzeczywistości? Zauważasz, że zbyt często się oburzasz na rzeczy, na które nie masz wpływu? Poznaj swojego antypatrona - świętego Oburza. Niech Ci towarzyszy przez cały rok i skutecznie strzeże.

Autorem kalendarza jest Marcin Wicha, uznany grafik i projektant, autor fenomenalnej książki Jak przestałem kochać design (wyd. Karakter, 2015) oraz twórca kilku książek dla dzieci, w tym opowiadających o kilkuletniej Klarze (wyd. Znak). Projektuje okładki, plakaty i znaki graficzne. Tworzy komentarze rysunkowe na łamach wielu pism, ostatnio w miesięczniku Charaktery.

Kilka słów od Św. Oburza
Na początku był chaos. Zaraz potem powstało oburzenie, że jest chaos. Oburzenie to najwyższy poziom słuszności. Oburzenie poprawia krążenie. Z oburzenia przybywa wzrostu. Czas na sklepy ze zdrowym oburzeniem. Oburzenie to nasze czarne złoto. Ogrzewajcie domy oburzeniem. Zawsze popierajcie krajowe oburzenie. Zorganizujcie mistrzostwa świata w oburzeniu (ciekawe, kto wygra).Oburzajcie się!Oburz

Książka „Kalendarz 2016. Św. Oburz. Patron Polski” - oprawa miękka - Wydawnictwo WAM.

Książka posiada 14 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Kalendarz 2016. Św. Oburz. Patron Polski"
Marcin Wicha - autor m.in.: