pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Superman Action Comics. Tom 5. Efekt Oza

Autor książki:

Dan Jurgens, Rob Williams

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 170x255 mm
EAN: 9788328141070
ISBN: 978-83-2814-107-0
Data: 2019-01-21
37.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przełomowy album z serii SUPERMAN - ACTION COMICS. Zostaje w nim ujawniona jedna z największych tajemnic DC Odrodzenie. Z tego tomu dowiemy się, kim jest zagadkowa postać znana jako Pan Oz. Od wydarzeń przedstawionych w tomie UNIWERSUM DC - ODRODZENIE nękał Supermana i jego sojuszników - porywając zarówno przyjaciół, jak i wrogów, rozstawiając pionki do tajemniczej ostatecznej rozgrywki, której nikt nie potrafił zgłębić. Teraz Pan Oz chce, żeby Superman na zawsze opuścił Ziemię i jest gotów siać śmierć i zniszczenie na całym świecie, dażąc do osiągnięcia swojego celu. Kim jest ta tajemnicza postać i dlaczego ma obsesję na punkcie Człowieka ze Stali? Odpowiedź na to pytanie zaskoczy Supermana i wstrząśnie nim do głębi!
W tym tomie scenarzysta Dan Jurgens (Śmierć Supermana) i rysownik Viktor Bogdanovic (New Super-Man) łączą siły ze scenarzystą Robem Williamsem (Suicide Squad) oraz rysownikami Guillemem Marchem (Batman Eternal) i Ryanen Sookiem (Wednesday Comics), aby doprowadzić do końca ekscytującą historię Pana Oza!

Książka "Superman Action Comics. Tom 5. Efekt Oza" - Dan Jurgens, Rob Williams - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2019 r. Cena 37.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.