pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sumienie Amazonii

Autor książki:

Arkady R. Fiedler

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bernardinum
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 150x213 mm
EAN: 9788378239925
ISBN: 978-83-7823-992-5
Data: 2017-11-30
34.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Sumienie Amazonii to dziennik wyprawy Śladami Arkadego Fiedlera - 80 lat później. Pięciu podróżników, pasjonatów dzikiej przyrody amazońskiej, jeden (autor) uzbrojony w długopis i notes, a czterech (Mileniusz Spanowicz, Paweł Klepka, Rafał Konieczny, Tomek Siuda) w aparaty fotograficzne i kamery, wspieranych przez Indian z plemienia Katana, zagłębia się na miesiąc w niedostępne rejony najpotężniejszej na Ziemi puszczy, aby pokazać światu jej nieprzemijające piękno i nienaruszalne dobro. Bo las amazoński to nie tylko miliardy drzew, zwierząt i owadów, ale także czysta metafizyka z całym jej bogactwem przeżyć i doświadczeń.

Arkady Radosław Fiedler (zodiakalny Baran) - poseł na Sejm RP V, VI i VII kadencji, podróżnik z zamiłowania, współtwórca i współwłaściciel (z bratem Markiem) Muzeum-Pracowni Literackiej Arkadego Fiedlera wraz z Ogrodem Kultur i Tolerancji w Puszczykowie pod Poznaniem (www.fiedler.pl), gdzie wybudowali m.in. kopię piramidy Cheopsa (w skali 1:23) i naturalnej wielkości model żaglowca Santa Maria, na którym Kolumb odkrył Amerykę.

Arkady R. Fiedler jest współautorem wydawnictw National Geographic: Między niebem a piekłem, Wyprawy na koniec świata i Świat na talerzu oraz autorem książek: Barwny świat Arkadego Fiedlera, Wabiła nas Afryka Zachodnia, Najpiękniejszy ogród świata, Majowie. Reaktywacja, Chwała Andów, Dolina stuletnich młodzieńców.

Książka "Sumienie Amazonii" - Arkady R. Fiedler - oprawa twarda - Wydawnictwo Bernardinum. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2017 r. Cena 34.58 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.