pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Suknia prababki / Miłość w Wiecznym Mieście. Seria: Światowe Życie...
książka:

Suknia prababki / Miłość w Wiecznym Mieście. Seria: Światowe Życie Duo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Harlequin Enterprises
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
EAN: 9788327617774
ISBN: 978-83-2761-777-4
Data: 2016-04-06
pozycja niedostępna

Suknia prababki / Miłość w Wiecznym Mieście. Seria: Światowe Życie Duo - Isabel Sharpe, Chantelle Shaw - opis książki:

Projektantka mody Allie Mc Donald przyjmuje zaproszenie kolegi do jego domu nad jeziorem, z dala od Nowego Jorku. Będzie tam mogła obejrzeć i wybrać sobie ubrania jego prababki, która nosiła piękne kreacje. Wakacje w pięknej starej willi okazują się dla Allie niezwykłe jeszcze z innego powodu. W tym samym czasie przyjeżdża tam brat gospodarza - przystojny, seksowny i bogaty Jonas Meyer. Isobel opuściła swojego męża, włoskiego arystokratę Constantina De Severino, ponieważ stał się zimny i obojętny. Po dwóch latach Isobel przyjeżdża do niego z dokumentami rozwodowymi. Jednak Constantin potrzebuje stabilnej sytuacji rodzinnej, by otrzymać stanowisko prezesa sieci sklepów. Nie podając prawdziwych motywów swojej decyzji, przekonuje Isobel, by spróbowali jeszcze raz.

Książka „Suknia prababki / Miłość w Wiecznym Mieście. Seria: Światowe Życie Duo” - oprawa miękka - Wydawnictwo Harlequin Enterprises.

Książka posiada 320 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Suknia prababki / Miłość w Wiecznym Mieście. Seria: Światowe Życie..."
Isabel Sharpe, Chantelle Shaw - autor m.in.: