pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Strażnicy Globusa Central Park Kraina Koe. Tom I
Tytuł książki:

Strażnicy Globusa Central Park Kraina Koe. Tom I

Autor książki:

Joe Windy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788380620742
ISBN: 978-83-8062-074-2
Data: 2018-01-23
23.84  34.90  11.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Strażnicy Globusa Central Park Kraina Koe. Tom I - Joe Windy - opis książki:

Magia jest na wyciągnięcie ręki! Daj się wciągnąć opowieści o mocy wyobraźni, sile przyjaźni, odwadze i determinacji, które są w każdym z nas.

Chorujący na astmę Patryk każdego dnia bawi się w Central Parku. Za sprawą sprytnego gnoma Ogryzalda trafia przez tajemniczy portal do Krainy Koe, odbicia nowojorskiego parku w równoległym wymiarze. Zgodnie z przepowiednią magicznemu światu grozi poważne niebezpieczeństwo. Jego pierwszym znakiem są usychające drzewa. Wydaje się, że los Krainy Koe jest przesądzony. Jednak Ogryzald, Patryk i dzielna Algrid podejmują walkę o jej przyszłość. Ich plany usiłuje pokrzyżować Zły Pan?
Central Park. Kraina Koe to pierwsza z prezentowanych w serii Strażnicy Globusa książek o baśniowych miejscach ukrytych na całym świecie.

Przeżyj przygodę z bohaterami książki! Dzięki darmowej aplikacji mobilnej możesz już teraz zwiedzić Central Park i Krainę Koe. Tam gdzie na wielkich łąkach nowojorczycy urządzają pikniki i bawią się z psami, rozciągają się bezkresne stepy Koe, stawy zamieniają się w morza, a drogi w głębokie, niebezpieczne wąwozy.

Krainakoe.pl

Książka „Strażnicy Globusa Central Park Kraina Koe. Tom I” - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2018 r. Cena 23.84 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Strażnicy Globusa Central Park Kraina Koe. Tom I"
Joe Windy - autor m.in.:
Produkty podobne: