pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Stłumione głosy

Autor książki:

Ann Cleeves

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 205x129 mm
EAN: 9788324148752
ISBN: 978-83-2414-875-2
Data: 2014-02-07
Cena wydawcy: 39.80 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Inspektor Vera Stanhope nigdy nie przypuszczała, że ktoś zdoła ją namówić do ćwiczeń fizycznych. Z niechęcią poddaje się zaleceniom lekarza. Żeby jednak podwładni nie odkryli, że jej zdrowie szwankuje, zapisuje się do eleganckiego fitness clubu, gdzie na pewno nie pojawi się nikt z jej zespołu.

Nie spodziewa się również, że tu w saunie znajdzie ciało kobiety.

Przez krótką chwilę przelatuje jej przez głowę, że choć raz w życiu ma do czynienia ze śmiercią z przyczyn naturalnych. Ale śmierć nigdy nie jest zwyczajna ani prosta... A na szyi kobiety widnieją ciemne pręgi...

Vera rozpoczyna śledztwo. Razem z Joe Ashfordem przesłuchuje gości i pracowników klubu. Joe z trudem usiłuje godzić obowiązki ojca i męża z pełną gotowością do towarzyszenia Verze dwadzieścia cztery godziny na dobę. Za to Vera rozkoszuje się pracą na pełnych obrotach, z entuzjazmem zdecydowanie większym niż ten, jaki wkłada w ćwiczenia.

Szybko ustala, że ofiarą jest Jenny Lister, kierowniczka miejscowego ośrodka opieki społecznej. Poznaje jej córkę, narzeczonego córki, jego matkę - autorytet lokalnej elity - koleżankę Jenny z pracy.

W tej sprawie przewija się dużo kobiet - niezamężnych, rozwiedzionych, porzuconych, zaniedbywanych. Każda z nich to oddzielna opowieść: o samotności, milczącym cierpieniu, poczuciu winy.

Każda z nich ma motyw zbrodni...

Książka "Stłumione głosy" - Ann Cleeves - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2014 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]