pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Stewardesa

Autor książki:

Chris Bohjalian

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 392 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788382300864
ISBN: 978-83-8230-086-4
Data: 2021-01-14
26.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Bohjalian trzyma mocno w napięciu i zasypuje [nas] zdumiewającymi niespodziankami. The Wall Street Journal
Pełna turbulencji i nagłych spadków wysokości [lotu]. The Washington Post
W książce jest tyle zwrotów akcji, że czytelnik cały czas zgaduje i zastanawia się, kto mówi prawdę. Seattle Post-Intelligencer
Kiedy Cassandra Bowden budzi się obok niedawno poznanego Alexa w pokoju hotelowym w obcym kraju, próbuje przypomnieć sobie wydarzenia poprzedniej nocy. Wysuwa się cicho z łóżka i patrzy na mężczyznę, z którym spędziła noc. Dostrzega wciąż mokrą kałużę krwi na świeżym, białym prześcieradle. On nie żyje. Cassie boi się zadzwonić na policję - samotna singielka w pokoju hotelowym daleko od domu - i zaczyna kłamać. Kłamie, kiedy dołącza do innych stewardów i pilotów w furgonetce. Kłamie w drodze do domu, obsługując kabinę pierwszej klasy. Okłamuje agentów FBI w Nowym Jorku, których spotyka przy bramce. Wkrótce będzie za późno, żeby powiedzieć prawdę o tym, co się naprawdę wydarzyło. Czy mogła go zabić? Jeśli nie - kto to zrobił?
Intrygująca historia o pamięci, uzależnieniu i morderstwie.

Książka "Stewardesa" - Chris Bohjalian - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 392 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.05 zł. Zapraszamy na zakupy!