pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Stay Gold

Autor książki:

Tobly McSmith, Piotr Cieślak

Dane szczegółowe:
Wydawca: HarperCollins Publishers
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 215x145 mm
EAN: 9788327689061
ISBN: 978-83-2768-906-1
Data: 2022-11-24
26.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

BĄDŹ COOL. BĄDŹ SILNY. BĄDŹ SOBĄ

PONY planuje nie rzucać się w tym roku w oczy. Zmęczony aferą, jaką wywołał w poprzedniej szkole, gdy postanowił ogłosić, że jest osobą transpłciową, ma nadzieję na nowy start w liceum Hillcrest High. Ciężko jednak żyć pełnią życia, gdy na każdym kroku grozi ci dekonspiracja.

GEORGIA zaczyna rozumieć, że są ważniejsze rzeczy od bycia cheerleaderką. Chce tylko dotrwać w jednym kawałku do końca liceum i właśnie dlatego podjęła decyzję, że w najbliższej przyszłości da sobie spokój z chłopakami.

A potem, pierwszego dnia szkoły, nowy chłopak i cheerleaderka wpadają sobie w oko...

Jak Pony ma ukrywać swoją transpłciowość, skoro chce się zbliżyć do dziewczyny takiej jak Georgia

Jak Georgia ma dotrzymać złożonej sobie obietnicy, skoro między nią a Ponym zaiskrzyło

Stay Gold bawi i chwyta za serce, ale przede wszystkim daje nadzieję. To historia o odnajdywaniu miłości i samego siebie.*

TOBLY Mc SMITH Tobly urodził się w Teksasie, obecnie mieszka w Nowym Jorku ze swoimi dwoma kotami o imionach Bam-Bam i Bananas Mc Smith. Jest dumny z faktu bycia osobą transpłciową. W Polsce bardzo dobrze została przyjęta jego druga powieść Act Cool.

Książka "Stay Gold" - Tobly McSmith, Piotr Cieślak - oprawa miękka - Wydawnictwo HarperCollins Publishers. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2022 r. Cena 26.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.