pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Star Wars. The Old Republic. Zagłada
książka:

Star Wars. The Old Republic. Zagłada

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 125x190 mm
EAN: 9788324157891
ISBN: 978-83-2415-789-1
Data: 2016-02-02
pozycja niedostępna

Star Wars. The Old Republic. Zagłada - Drew Karpyshyn - opis książki:

Jakie szanse ma trójka agentów Republiki w starciu z najbardziej śmiercionośną bronią Imperium?
Imperium Sithów stoi na rozdrożu. Imperator zaginął, a próba przejęcia tronu przez ambitnego Lorda Sithów zakończyła się fatalnie. Mimo to Darth Karrid, dowodząca imperialnym krążownikiem "Zwycięska Włócznia", nie rezygnuje z prób osiągnięcia całkowitej dominacji Sithów nad galaktyką.

Jednak bezwzględnej determinacji Karrid dorównuje niezłomna zawziętość Therona Shana, którego niewyrównane porachunki z Imperium mogą odmienić losy wojny. Choć jest synem Mistrza Jedi, Theron nie włada Mocą - za to jak jego słynna matka ma we krwi ducha rebelii. Jako czołowy tajny agent Republiki odkrył i zniszczył arsenał superbroni Sithów, zadając Imperium poważny cios. Wydaje się więc stworzony do śmiałej i niebezpiecznej misji, której celem jest zakończenie panowania "Zwycięskiej Włóczni".

Wraz z narwaną szmuglerką Teffith, z którą łączy go trudna do wyjaśnienia więź, i z mądrym Jedi Gnost-Duralem, dawnym Mistrzem Darth Karrid, Theron musi stawić czoło zaprawionej w boju załodze najbardziej bezlitosnych wyznawców Ciemnej Strony. Ale czasu mają szalenie mało i jeśli nie wykorzystają swojej jedynej szansy, niewątpliwie będą mieli wiele okazji, by zginąć...

Książka „Star Wars. The Old Republic. Zagłada” - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber.

Książka posiada 304 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Star Wars. The Old Republic. Zagłada"