pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Star Wars - Doctor Aphra - Gigantyczny zysk
Tytuł książki:

Star Wars - Doctor Aphra - Gigantyczny zysk

Autor książki:

Charles Soule

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 148 s.
Wymiar: 170x260 mm
EAN: 9788328142176
ISBN: 978-83-2814-217-6
Data: 2019-04-18
pozycja niedostępna

Star Wars - Doctor Aphra - Gigantyczny zysk - opis książki:

Seria książek dla miłośników komiksu i fanów świata Star Wars. Co dwa miesiące ukazuje się 148-stronicowy tom z najnowszymi komiksami Star Wars, wydawanymi od 2015 roku przez wydawnictwo Marvel Comics. W każdym tomie prezentowane są zamknięte opowieści obrazkowe, tworzone przez najlepszych scenarzystów i rysowników. Wszystkie komiksy w magazynie należą do obowiązującego kanonu uniwersum Gwiezdnych Wojen i wzbogacają dzieje odległej galaktyki o nowe przygody bohaterów i czarnych charakterów, zarówno znanych z oryginalnej trylogii o zmaganiach Rebelii z Imperium, jak i z nowych filmów o walce Ruchu Oporu z Najwyższym Porządkiem.

W drugim tomie w 2019 roku znajdzie się kontynuacja historii doktor Aphry - zdeprawowanej archeolożki i dawnej pomagierki Dartha Vadera - zatytułowana Gigantyczny zysk. Aphra, dla której w życiu liczą się przede wszystkim pieniądze, obmyśla nowy plan, na którym można zarobić krocie. Problem w tym, że plan zakłada otoczenie się największymi złoczyńcami w galaktyce... Zawartość tomu uzupełnia 30-stronicowa historia poświęcona towarzyszowi Aphry, Wookieemu Czarnemu Krrsantanowi, oraz komiksowy szort o Vaderze.

Książka "Star Wars - Doctor Aphra - Gigantyczny zysk" - Charles Soule - oprawa miękka - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 148 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]