pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Stacja Jagodno. PAKIET 3 KSIĄŻEK
Tytuł książki:

Stacja Jagodno. PAKIET 3 KSIĄŻEK

Autor książki:

Karolina Wilczyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1022 s.
Wymiar: 137x204 mm
EAN: 9788379765423
ISBN: 978-83-7976-542-3
Data: 2016-11-07
Cena wydawcy: 69.90 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Dom pełen słońca. Stacja Jagodno.
Dom pełen słońca. Stacja Jagodno. Tom 6... 22.62 zł pozycja dostępna!

Stacja Jagodno to saga, którą pokochały tysiące Polek!
Książki Karoliny Wilczyńskiej toseria ciepłych, mądrych opowieści osadzonych w przepięknej scenerii Gór Świętokrzyskich. To porywające historie o miłości, trudnych relacjach rodzinnych i poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi. Stacja Jagodno łączy pokolenia, a każda z czytelniczek odnajdzie w bohaterkach cząstkę siebie.

Zaplątana miłość.Tamara, 40-letnia rozwódka i specjalistka od PR-u, dostaje polecenie zorganizowania kampanii wyborczej kandydatowi na wójta gminy Jagodno. Podczas spotkania przedwyborczego jeden z oponentów zarzuca Tamarze, że promuje politykę prospołeczną, a sama zaniedbuje swoją rodzinę. Czy tak rzeczywiście jest? Jak córka Tamary, Marysia, poradzi sobie w nowej szkole? Czy nowy partner Tamary okaże się "tym jedynym"?
Marzenia szyte na miarę.Powracają bohaterki znane z Zaplątanej miłości, ale na ich drodze pojawią się nowe, intrygujące postaci. Co ma wspólnego babcia Róża z doktor Ewą? I kto kryje się w tajemniczym dworku? Jagodno skrywa wiele sekretów, sięgających nawet czasów II wojny światowej?
Po nitce do szczęścia. Do Jagodna przyjeżdża angielski kuzyn hrabianek, który musi odnaleźć się w polskiej rzeczywistości? Czy istnieją jeszcze jakieś tajemnice dworku, które nie zostały odkryte? I co może łączyć doktor Ewę z ojcem Łukasza? Prawdziwa przyjaźń i miłość są w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu.

Książka "Stacja Jagodno. PAKIET 3 KSIĄŻEK" - Karolina Wilczyńska - oprawa miękka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 1022 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Karolina Wilczyńska - autor m.in.: