pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Srebrne wrzeciono

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2023
EAN: 9788383341569
Data: 2023-03-30
24.04 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Piękna Litwinka Vaiva, będąca obiektem pożądania mężczyzn i tym samym nienawiści kobiet, zostaje oskarżona o czary. Jest rok 1641 i dla wiedźm nie ma miejsca w społeczeństwie. Aby ocalić życie, dziewczyna podejmuje decyzję, która uruchamia lawinę wydarzeń.

Ponad dwieście lat później los młodej Wiktorii, córki powstańca listopadowego, niespodziewanie splata się z losem litewskiej czarownicy. Nie godząc się na małżeństwo z niechcianym adoratorem, Wiktoria decyduje się na ucieczkę i w wyniku niefortunnego zbiegu okoliczności trafia do majątku, gdzie imię Vaivy nadal budzi strach. Czy rzeczywiście była ona niebezpieczną wiedźmą A może demoniczną kochanką magnata
To porywająca saga o kobietach, które miały odwagę walczyć o swoje szczęście i o prawo do decydowania o sobie. To także opowieść o miłości szczerej i pięknej, jak również obsesyjnej i niszczącej, i o tęsknocie za ukochanym miejscem na ziemi.

Audiobook „Srebrne wrzeciono” - Wydawca: Storybox. Cena 24.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.