pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Spostrzeżenia pesymistycznego optymisty

Autor książki:

Delfina Deli

Dane szczegółowe:
Wydawca: Agrafka
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 71 s.
EAN: 9788366915497
ISBN: 978-83-6691-549-7
Data: 2022-03-15
21.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Deli Delfina to autorka pisząca pod pseudonimem. Mimo że na co dzień tworzy powieści i opowiadania, na swój debiut wybrała tomik wierszy w którym dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat otaczającego nas, "nowoczesnego" społeczeństwa. Szczególną uwagę zwraca na zapomniane wartości moralne, relacje międzyludzkie i priorytety, które charakteryzują obecny poziom człowieczeństwa. Pragnie wzbudzić refleksje w czytelniku i przypomnieć co tak naprawdę powinno zostać uznane za wartościowe. Autorka określa siebie mianem pesymistycznego optymisty, gdyż z jednej strony obecna sytuacja społeczna możne znacząco przygnębiać, ale jej optymistyczna część duszy i charakteru żywi dalej nadzieję, że ludzkość potrafi zrozumieć jak ważne są empatia, miłość, współczucie, które w ferworze codziennego życia i trosk stają się coraz bardziej zapomniane.

Dzięki mieszanemu pochodzeniu kulturowemu szczególnie potrafi dostrzec głębokie struktury społeczne i scharakteryzować każdą ich barwę, będąc nie tylko obserwatorem, ale i uczestnikiem wielu z nich. W życiu prywatnym działa jako przedsiębiorca - copywriter, ciesząc się każdą chwilą spędzoną z rodziną i bliskimi. Mimo bogatego świata wyobraźni mocno stąpa po ziemi, a ciągle kłębiące się pomysły w jej głowie mobilizują ją, by wszystkie opowiadania i powieści niegdyś pisane "do szuflady", podobnie jak ta książka pełna refleksji, ujrzały światło dzienne.

Książka "Spostrzeżenia pesymistycznego optymisty" - Delfina Deli - oprawa miękka - Wydawnictwo Agrafka. Książka posiada 71 stron i została wydana w 2022 r. Cena 21.98 zł. Zapraszamy na zakupy!