pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Spięcie (kieszonkowe)
Tytuł książki:

Spięcie (kieszonkowe)

Autor książki:

Sandra Brown

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 460 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788381393522
ISBN: 978-83-8139-352-2
Data: 2019-06-12
9.86  10.36  0.5 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Spięcie to powieść pełna zapierających dech w piersiach zwrotów akcji, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. To niezwykła opowieść o silnych więzach, które łączą nas z najbliższymi i sekretach, których dochowujemy, by ich ochronić.
Crawford Hunt, strażnik Teksasu, chce odzyskać córkę. Przed czterema laty, po śmierci żony, załamał się, a opiekę nad małą Georgią przejęli dziadkowie. Crawford jednak się pozbierał, wypełnił wszystkie narzucone przez sąd wymagania i teraz los jego rodziny spoczywa w rękach sędzi Holly Spencer. Podczas rozprawy o przywrócenie Crawfordowi opieki nad córką do sali sądowej wpada zamaskowany napastnik. Strażnik Teksasu reaguje instynktownie i osłania Holly przed strzałem. Jednak jego bohaterski czyn szybko zaczyna być przedstawiany jako brawura i lekkomyślność. Chmury gromadzące się nad Crawfordem gęstnieją, gdy ten odkrywa przerażającą prawdę kryjącą się za napastnikiem i uświadamia sobie, że zleceniodawca ataku pozostaje na wolności. Crawford stawia sobie za cel schwytanie sprawcy. Jednak ścigając napastnika może zaprzepaścić szanse na odzyskanie córki i zniszczyć karierę Holly Spencer, która potrzebuje ochrony nie tylko przed zabójcą, lecz także przed zakazanym uczuciem, które zaczyna ich łączyć.

Książka "Spięcie (kieszonkowe)" - Sandra Brown - oprawa miękka - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 460 stron i została wydana w 2019 r. Cena 9.86 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Sandra Brown - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Troje na huśtawce - okładka książki

Troje na huśtawce

Natasza Socha
W promieniach szczęścia - okładka książki

W promieniach szczęścia

Agata Przybyłek
Chata wuja Toma - okładka książki

Chata wuja Toma

Harriet Beecher Stowe
Pollyanna - okładka książki

Pollyanna

Eleanor H. Porter
Produkty podobne: