pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Spełnij prośbę Matki. Rozważania różańcowe na pierwsze soboty miesiąca...
Tytuł książki:

Spełnij prośbę Matki. Rozważania różańcowe na pierwsze soboty miesiąca Z przedmową o. Jacka Salija

Autor książki:

Lidia A. Waśko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fronda
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 150x205 mm
EAN: 9788380794290
ISBN: 978-83-8079-429-0
Data: 2020-01-22
19.53  29.90  10.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

"13 czerwca 1917 roku, w czasie drugiego objawienia, Maryja powiedziała Łucji: Jezus chce posłużyć´ się Toba, aby ludzie mnie poznali i pokochali. Chciałby ustanowić´ na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Po tych słowach trójka pastuszków zobaczyła serce Maryi otoczone cierniami.

W następnym miesiącu, 13 lipca 1917 roku Matka Boża wyjaśniła, że Bóg ratując grzeszników wpadających do czeluści piekielnych, chce ustanowić´ na świecie nabożeństwo do jej Niepokalanego Serca.

Już po śmierci Franciszka i Hiacynty Łucja wstąpiła w roku 1925 do zakonu doroteuszek w Ponteverdzie. Tam, 10 grudnia 1925 roku ukazała jej się? Matka Boża z Dzieciątkiem Jezus i znowu pokazała otoczone cierniami serce, a Jezus powiedział: Oto Serce twej Najświętszej Matki, otoczone cierniami, którymi niewdzięczni ludzie ranią? Je wciąż˙ na nowo, a nie ma nikogo, kto by przez akt wynagrodzenia te ciernie powyciągał.

O nabożeństwo pierwszych sobót upomniał się? jeszcze Jezus 15 lutego 1926 roku a 13 czerwca 1929 roku przypominała o nim wizjonerce Maryja. W nocy z 29 na 30 maja 1930 roku Pan Jezus powiedział Łucji, że grzechy przeciw Jego Matce obrażają? Boga, a Ona, troszcząc się o zbawienie grzeszników, prosi o ich zadośćuczynienie.

Są cztery warunki nabożeństwa w intencji wynagradzającej: spowiedź, Komunia Św., odmówienie jednej części Różańca i 15 minutowa medytacja nad wybranymi tajemnicami różańcowymi. Najtrudniejszy do spełnienia wydaje się ten ostatni.

Mamy nadzieję, że niniejsza książka pomoże go skutecznie wypełnić.

SKRZYDELKA
Łudziłby się ten, kto sadziłby, że prorocka misja Fatimy została zakończona.

Benedykt XVI 13 maja 2010 roku, w Fatimie
Dr Lidia Anna Waśko, autorka niniejszej książki, wkłada nam do ręki bezcenna pomoc, kiedy chcemy w duchu modlitwy i w jedności z Matka Najświętszą medytować´ nad kolejnymi tajemnicami różańcowymi, i w ten sposób pogłębiać´ się w tym wszystkim, co stanowi sama istotę naszej wiary, a zarazem żeby w ten sposób jeszcze bardziej uszlachetniać´ nasza różańcową modlitwę. Niech sam Bóg jej wynagrodzi prace nad ta książką.

Jacek Salij OP
Spójrz, Serce moje otoczone jest cierniami, którymi niewdzięczni ludzie przez bluźnierstwa i niewdzięczność´ stale Je ranią. Przynajmniej ty staraj się mnie pocieszyć´ i przekaz˙ wszystkim, że w godzinie śmierci obiecuje przyjść´ na pomoc z wszystkimi łaskami tym, którzy przez pięć´ miesięcy w pierwsze soboty odprawia spowiedź´, przyjmą Komunie świętą, odmówią jeden Różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastoma tajemnicami różańcowymi towarzyszyć´ mi będą w intencji zadośćuczynienia.

Matka Boża 10 grudnia 1925 roku, Pontevedra
"

Książka "Spełnij prośbę Matki. Rozważania różańcowe na pierwsze soboty miesiąca Z przedmową o. Jacka Salija" - Lidia A. Waśko - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Fronda. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2019 r. Cena 19.53 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
10 słów o miłości - okładka książki

10 słów o miłości

o. Jacek Salij OP
Nabożeństwo majowe - okładka książki

Nabożeństwo majowe

praca zbiorowa
Rozważania różańcowe - okładka książki

Rozważania różańcowe

ks. Piotr Śliżewski
Produkty podobne:
Obiecuję zbawienie... - okładka książki

Obiecuję zbawienie...

praca zbiorowa
Różaniec z orędziami Maryi - okładka książki

Różaniec z orędziami Maryi

s. Bożena M. Hanusiak