pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Spacerem po Rzymie

Autor książki:

Katie Parla

Dane szczegółowe:
Wydawca: Burda
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 135x180 mm
EAN: 9788375967340
ISBN: 978-83-7596-734-0
Data: 2016-04-26
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

NIKT NIE ZNA ŚWIATA LEPIEJ NIŻ MY
Największe atrakcje miasta
Opisy tras krok po kroku
Najciekawsze miejsca i porady bywalca
Symbole miasta i urocze niespodzianki
Plany z przebiegiem wszystkich tras
Nie ma lepszego sposobu, by poznać miasto, niż przechadzka po jego tętniących życiem i kipiących różnorodnością rejonach. Przewodnik National Geographic Spacerem po Rzymie zawiera piętnaście opisanych krok po kroku i zaopatrzonych w plany tras spacerowych, które sprawią, że zwiedzimy miasto jak wprawny podróżnik i będziemy się po nim poruszać niczym rdzenni rzymianie.

LOTEM BŁYSKAWICY to syntetyczne trasy, dzięki którym można zwiedzić całe miasto w jeden dzień, w weekend (samotnie lub z dziećmi), albo koncentrując się na rozrywkach.

OPISY TRAS - od starożytnego Rzymu po plac Hiszpański oraz od Koloseum do Via Veneto - zawierają podstawowe informacje o obiektach w kolejności zgodnej z ich lokalizacją na szlaku zwiedzania.

WIZYTÓWKI dostarczają ciekawych szczegółów i dogłębnych informacji o muzeach i innych obiektach, między innymi o Muzeach Watykańskich, Forum Romanum, Panteonie i Dzielnicy Żydowskiej.

TYLKO W RZYMIE to opisy najważniejszych charakterystycznych dla tego miasta miejsc i cech, na przykład fontann i akweduktów oraz rzymskiej kuchni.

Książka "Spacerem po Rzymie" - Katie Parla - oprawa miękka - Wydawnictwo Burda. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2016 r.