pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Spacer po wsi. Podróżuj po książce 15 mies.+

Dane szczegółowe:
Wydawca: MUDUKO
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 10 s.
Wymiar: 150x150 mm
EAN: 9788395943997
ISBN: 978-83-959439-9-7
Data: 2021-10-01
11.98  14.99  3.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:


Zapraszamy do wspólnej wędrówki przez książkę!
Poruszaj opaską i razem z kurką pokaż dziecku, jak wygląda praca w gospodarstwie.

Opowiedz dziecku o karmieniu kur i gęsi ziarnem, wyjaśnij, co robi traktor, kto daje mleko, a kto jajka. Naśladuj odgłosy zwierząt, a dziecko niech palcem wskaże, gdzie znajduje się krowa czy kot. Zajrzyj też z dzieckiem do wnętrza kurnika i domu, w którym właśnie trwają przygotowania do obiadu.

Snuj opowieści, naśladuj dźwięki, pokazuj maluchowi świat!
Książeczka polecana przez psychologów już dla dzieci od 15. miesiąca życia.

Na stronie zuberry.pl znajdziesz propozycje zabaw i opinię psychologa.

Ekoksiążeczka o walorach biobójczych wykonana z materiałów przyjaznych środowisku. Wyprodukowana w Polsce. Seria polecana przez ekspertów z obszaru: psychologii i nanotechnologii.

EKSPERCI O SERII:
Zapraszam Państwa do wspólnego spędzenia czasu z dzieckiem w towarzystwie książeczki, która może być okazją do edukacji oraz tworzenia więzi. Małe dzieci chętnie poznają świat, który ich otacza, są nim zainteresowane. Pokazując im zwierzęta na wsi, rośliny i owady na łące, pojazdy w mieście czy towary w sklepie na półce oraz opowiadając o tym, co widzimy na obrazkach, rozszerzamy ich słownictwo. Dodatkowym atutem jest poruszający się po wędrującej opasce element, który zwiększa atrakcyjność książeczki oraz stymuluje rozwój motoryki małej (sprawność dłoni i palców). Kilkumiesięczne niemowlaki i kilkunastomiesięczne dzieci chętnie biorą do ręki książki obrazkowe, co pozwala im na oswojenie się z nimi, tak by w przyszłości czytanie coraz dłuższych tekstów było przyjemnością. Ponadto, mówiąc do dziecka i spędzając z nim atrakcyjnie i wartościowo czas, budujemy więź, która jest podstawą rodzicielstwa.

Izabela Osmańska-Kutryba, konsultacja psychologiczna
„Ekoksiążeczki to produkty w pełni bezpieczne dla zdrowia, efektywne wobec drobnoustrojów i samosterylizujące się. Unikatowe nanopowłoki lakiernicze, którymi pokryte są książeczki, posiadają niezwykłą skuteczność biobójczą, potwierdzoną badaniami mikrobiologicznymi, w stosunku do szerokiego grona testowanych szczepów patogenów. Badania te wykazały praktycznie 100% aktywność bakteriobójczą oraz grzybobójczą, a także możliwość niszczenia wirusów. Wszystkie te cechy umożliwiają bezpieczne posługiwanie się ekoksiążeczkami w miejscach szczególnie narażonych na rozprzestrzenianie się drobnoustrojów chorobotwórczych (żłobki, przedszkola, biblioteki i inne placówki edukacyjne). Polecam."
Dr hab. Inż. Agnieszka Jastrzębska, współtwórca technologii Biocidal coating, profesor Politechniki Warszawskiej www.biocidalcoating.org
W serii dostępne:
Łąka dniem i nocą. Podróżuj po książce 15 mies.+
Spacer po mieście. Podróżuj po książce 18 mies.+
Idziemy na zakupy. Podróżuj po książce 18 mies.+

Książka "Spacer po wsi. Podróżuj po książce 15 mies.+" - praca zbiorowa - oprawa Twarda - Wydawnictwo MUDUKO. Książka posiada 10 stron i została wydana w 2021 r. Cena 11.98 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]