pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Spacer po lesie. Kubusiowe lekcje uważności

Autor książki:

Joseph Parent, Nancy Parent

Dane szczegółowe:
Wydawca: Olesiejuk
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 160x215 mm
EAN: 9788382620436
ISBN: 978-83-8262-043-6
Data: 2021-10-22
Cena wydawcy: 24.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Książka autorstwa cenionego wykładowcy i mentora w zakresie psychologii wydajności, m.in. w biznesie i sporcie, zachęca do zmiany życia poprzez wejście na ścieżkę uważności (ang. mindfulness). Kompetentnym przewodnikiem na tej ścieżce uczynił autor Kubusia Puchatka, prawdziwego mistrza w byciu tu i teraz. Ważne lekcje, jakich Kubuś udziela, dotyczą życzliwości, troskliwości, pewności siebie, miłości, wdzięczności, przyjaźni, wreszcie umiejętności czerpania wszystkimi zmysłami z dobrodziejstw świata przyrody, które ma decydujący wpływ na psychiczny i fizyczny dobrostan każdego człowieka.

Prostym historiom z jasno wyrażonym przesłaniem towarzyszą komentarze, zawierające cytaty m.in. z mistrzów zen, a także propozycje nieskomplikowanych ćwiczeń. Pozwolą one czytelnikom skompletować narzędzia, dzięki którym postawią pierwsze kroki na drodze do spokojniejszego, bardziej satysfakcjonującego życia.

Książka "Spacer po lesie. Kubusiowe lekcje uważności" - Joseph Parent, Nancy Parent - oprawa twarda - Wydawnictwo Olesiejuk. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2021 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]