pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Śnieżna siostra

Autor książki:

Maja Lunde

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 190 s.
Wymiar: 250x280 mm
EAN: 9788308080245
ISBN: 978-83-0808-024-5
Data: 2022-11-21
50.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 7 dni

Opis książki:

Wigilijna opowieść, która zostanie z wami na długo!
 
Najwspanialszy dzień w roku - Wigilia! Dom wypełniają zapachy cynamonu i pomarańczy, pierniczków, dymu ze świec i jodłowych gałązek, a pod choinką czekają prezenty.

 
Dla Juliana to podwójne święto, bo w Wigilię obchodzi także urodziny! Tym razem jednak wszystko jest inne. Pogrążeni w żałobie po stracie najstarszej córki rodzice zdają się nie pamiętać, że Boże Narodzenie już za kilka dni. A Julian martwi się, że tego roku nie będzie ani świąt, ani urodzin. Swoje smutki topi w basenie, gdzie przychodzi niemal codziennie, żeby popływać.

I właśnie tam po raz pierwszy spotyka Hedvig! Ubrana na czerwono od stóp do głów, rudowłosa dziewczynka, z piegami na nosie i perlistym śmiechem jest serdeczna, szczęśliwa i ponad wszystko pragnie, aby Julian został jej przyjacielem. Dzięki niej chłopiec znów czuje magię nadciągających świąt.

Jednak w domu Hedvig jest coś niepokojącego i dziwnego. W pobliżu czai się ponury mężczyzna. Kim jest Czy Hedvig boi się go I dlaczego stała się taka tajemnicza Czy ich przyjaźń przetrwa
 
Śnieżna siostra - wspaniale opowiedziana przez Maję Lunde, autorkę światowego bestsellera Historia pszczół i odmalowana przez nagradzaną, cenioną ilustratorkę, Lisę Aisato - to piękna, przepełniona ciepłem opowieść w 24 rozdziałach, po jednym na każdy dzień adwentu. O smutku, współczuciu, stracie, rodzinie, szczęściu, przyjaźni, miłości i o magii Bożego Narodzenia.

Książka "Śnieżna siostra" - Maja Lunde - oprawa twarda - Wydawnictwo Literackie, WL. Książka posiada 190 stron i została wydana w 2022 r. Cena 50.33 zł. Zapraszamy na zakupy!