pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Smoki
Smoki 6.22 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Księżniczki
Księżniczki 6.43 zł pozycja dostępna!
podręcznik:

Smoki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 300x240 mm
EAN: 9788377582312
ISBN: 978-83-7758-231-2
Data: 2012-10-31
pozycja niedostępna

Smoki - Andrea Pinnington - opis podręcznika:

Smoki to najfajniejsza książka z pomysłami na zabawy i gry przeznaczona dla przedszkolaków i dzieci z początkowych klas szkoły podstawowej. Wspaniały prezent dla dzieci z wyobraźnią Koncepcja książki tego typu jest sprawdzona przez MUZĘ na serii 100 kreatywnych zabaw i gier, która bardzo dobrze przyjęła się na naszym rynku (jesienią 2012 wznowimy jedną z dotychczas wydanych książek - Księżniczki ).

Nowoczesna forma książki (kartki na spirali oprawione w wytrzymałą okładkę) ułatwia korzystanie z niej - rysowanie, malowanie, kolorowanie i robienie innych fajnych rzeczy, granie w świetne gry i układanie puzzli.

Co ja różni od innych książek: Na rynku jest wiele książek do zabaw twórczych, ale są one poświęcone pojedynczym zabawom. W naszej książce znajdziesz wszystko: naklejki rozkładane plansze, gdzie można je nalepić szablony do rysowania kolorowe papiery ozdobne z motywami smoków strony do kolorowania zadania z kropkami do łączenia ćwiczące zdolności manualne dziecka obrazki typuznajdź różnice" labirynty łamigłówki, labirynty ciekawe, twórcze zadania do samodzielnego wykonania historyjki do napisania gry triki rysownicze puzzle Gwarantuje dziecku wiele godzin twórczej zabawy.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Smoki"
Andrea Pinnington - autor m.in.: