pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Śmierć i mrok (kieszonkowe)
Tytuł książki:

Śmierć i mrok (kieszonkowe)

Autor książki:

J.D. Robb

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edipresse
Rok wyd.: 2020
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788381775274
ISBN: 978-83-8177-527-4
Data: 2021-03-05
Cena wydawcy: 10.59 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
Kobieta w mroku - okładka książki
Kobieta w mroku 25.28 zł
Głód zabijania - okładka książki
Głód zabijania 26.96 zł

To było dźgnięcie w mroku.

W pewien chłodny zimowy wieczór podczas seansu Psychozy w kinie mieszczącym się w sercu Nowego Jorku ktoś wbił szpikulec do lodu w kark Chanel Rylan, a potem niespostrzeżenie zniknął w tłumie pijaków i turystów na Times Square. Przyjaciółce ofiary śmierć Chanel wydała się równie nierzeczywista, jak stary, czarno-biały film, na który wspólnie się wybrały. Jednak krew dziewczyny spłynęła czerwienią, a w jej śmierci nie było nic fikcyjnego.

Morderstwo sprawia wrażenie skrupulatnie zaplanowanego, a jednocześnie dziwnie mało osobistego. Do główkującej nad nim porucznik Eve Dallas nieoczekiwanie zgłasza się autorka thrillerów policyjnych. Pisarka rozpoznaje zbrodnię, bo… opisała ją wcześniej na kartach własnej powieści. Dallas nie wierzy w przypadek, zwłaszcza że śmierć zamordowanej niedawno prostytutki również przypomina scenę z książki tej samej autorki. Czyżby zabójca czerpał inspirację z jej wyobraźni Jeśli to prawda, morderstwo w kinie jest dopiero drugą z długiej serii zaplanowanych przez niego zbrodni...

Książka "Śmierć i mrok (kieszonkowe)" - J.D. Robb - Wydawnictwo Edipresse. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2020 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
J.D. Robb - autor m.in.: