pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Słońce i cień / wołanie z oddali / taniec z aniołem. pakiet

Autor książki:

Ake Edwardson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1428 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788375543124
ISBN: 978-83-7554-312-4
Data: 2011-11-10
pozycja niedostępna

Opis książki:

W skład pakietu wchodzą 3 tomy: 1.Taniec z aniołem - W skromnym hotelu w południowym Londynie znaleziono zwłoki młodego Szweda. Wkrótce potem podobne morderstwo wydarzyło się w Göteborgu. Krwawe ślady każą przypuszczać, że w hotelowym pokoju odbył się makabryczny taniec. Dla 37-letniego komisarza Erika Wintera i jego współpracowników te wydarzenia są początkiem najtrudniejszego śledztwa, z jakim mieli do czynienia.
  2. Wołanie z oddali - Dobiega końca upalne lato. Urlop komisarza Erika Wintera zostaje przerwany nagle, o czwartej rano. Nad jeziorem w pobliżu Göteborga znaleziono zwłoki młodej kobiety. Nikt nie wie, jak się nazywała, najprawdopodobniej nikt nie zgłosił jej zaginięcia. Jedyną rzeczą, której Winter jest pewien, jest to, że kobieta miała dziecko. Komisarz powoli dochodzi do wniosku, że musi cofnąć się daleko w przeszłość, by znaleźć odpowiedź na mnożące się pytania.
  3. Słońce i cień - Komisarza Erika Wintera czeka trudny powrót ze słonecznej Hiszpanii, gdzie nie bawił bynajmniej na wakacjach - pojechał odwiedzić ojca, leżącego w miejscowym szpitalu po ostrym ataku serca, a przy okazji dokonywał trudnego podsumowania własnego życia. W Göteborgu pochłania go sprawa podwójnego morderstwa, którego sprawca zdaje się wciągać policję w przewrotną grę, zostawiając za sobą wskazówki. Kiedy zagrożenie dotyka bezpośrednio rodziny Wintera, komisarz zdaje sobie sprawę, że od początku sam był częścią makabrycznej gry.

Książka "Słońce i cień / wołanie z oddali / taniec z aniołem. pakiet" - Ake Edwardson - oprawa miękka - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 1428 stron i została wydana w 2011 r.