pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ślady palców bogów

Autor książki:

Graham Hancock

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 560 s.
EAN: 9788324182459
ISBN: 978-83-2418-245-9
Data: 2023-09-18
42.35 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Jedno z przełomowych wydarzeń intelektualnych naszych czasów. The Times.

Sensacyjne dowody istnienia zaginionej wysokorozwiniętej prehistorycznej cywilizacji, która dała początek wszystkim starożytnym kulturom.

Światowy bestseller kontrowersyjnego badacza prehistorii ludzkości sprzedany w 10 milionach egzemplarzy.

Czy historia ludzkości może być o tysiące lat starsza, niż uważaliśmy dotychczas
GRAHAM HANCOCK to jeden z najwybitniejszych i najbardziej kontrowersyjnych badaczy prehistorii ludzkości, autor bestsellerów przetłumaczonych na 27 języków.

W Śladach palców bogów wysunął rewolucyjną hipotezę o prawdziwych początkach naszej cywilizacji, która zaszokowała świat nauki.

Używając narzędzi astroarcheologii, geologii i analizy komputerowej starożytnych mitów, składa fakty jak puzzle w całość i odsłania nieznany obraz naszych dziejów. W starożytnych monumentach, takich jak egipski Sfinks, ruiny andyjskiego Tiahuanaco, budzące grozę meksykańskie świątynie Słońca i Księżyca, Hancock odkrywa ślady niezidentyfikowanej do tej pory cywilizacji sprzed kilkunastu tysięcy lat - pramatki wszystkich kultur - i zdumiewające dowody jej wysokiego rozwoju, zaawansowania technologicznego i imponującej wiedzy naukowej.

Graham Hancock mówi nam coś jeszcze: Kiedy poznamy prawdę o prehistorii i pojmiemy prawdziwe znaczenie starożytnych mitów i budowli, stanie się jasne, że przekazano nam ostrzeżenie - przed straszliwym kataklizmem, który cyklicznie nawiedza Ziemię.

I który może się powtórzyć.

Książkę wzbogacają unikatowe zdjęcia.

W Magach bogów Graham Hancock kontynuuje swoje kultowe dzieło Ślady palców bogów. Barwnie i z poczuciem humoru przedstawia dalsze sensacyjne dowody z dwudziestoletniego naukowego śledztwa. Fascynującym, również wizualnie, uzupełnieniem tych badań jest Prehistoryczna apokalipsa - serial Netfliksa, w którym Graham Hancock zabiera nas w podróż po pięciu kontynentach w poszukiwaniu tajemniczych, zapomnianych cywilizacji sięgających ostatniej epoki lodowcowej.

Książka "Ślady palców bogów" - Graham Hancock - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 560 stron i została wydana w 2023 r. Cena 42.35 zł. Zapraszamy na zakupy!