pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Skowyt

Autor książki:

Marek Świerczek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 196x121 mm
EAN: 9788379428151
ISBN: 978-83-7942-815-1
Data: 2015-06-30
Cena wydawcy: 29.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

W chwili gdy Ludowa Ojczyzna kończy swój żywot, sama nie zdając sobie jeszcze z tego sprawy, kapitan Karski otrzymuje zadanie, by odnaleźć zbiegłego ze służby ważnego funkcjonariusza Służby Bezpieczeństwa. W toku śledztwa okazuje się, że rutynowa z pozoru sprawa mocno się komplikuje?
Obrady Okrągłego Stołu wydają się być już tylko celebrowaną z dumą, w pełni poznaną historią. Okazuje się jednak, że pod powierzchnią oficjalnych komunikatów miały miejsce wydarzenia, których samo wspomnienie wywołuje gęsią skórkę. Mrok, samotność, krew, miłość - "Skowyt" to nowa jakość polskiego kryminału!
"Zwierzę, gdy nienawidzi, zabija. My - wykastrowani przez udomowienie - nie umiemy tego. Zarówno miłość, jak i nienawiść nie mają konsekwencji. Są na niby. Równie sztuczne jak nasze kradzione z telewizji myśli.

Ona zatrzymała na chwilę wyzwolenie. Przez kilka dni zniknęły bóle mięśni, wizje, światłowstręt. Kocham ją. Umiem kochać i potrafię zabić. Powoli staję się sobą".

Książka "Skowyt" - Marek Świerczek - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2015 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]