pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Simplify your love

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Emka
Rok wyd.: 2008
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 140x220 mm
EAN: 9788360652312
ISBN: 978-83-6065-231-2
Data: 2008-10-31
Cena wydawcy: 39.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Żyjący samotnie, zakochane pary czy też złączeni więzami stałego partnerstwa - to nie ma znaczenia: Prawie wszyscy ludzie pragną bowiem żyć w trwałym i szczęśliwym związku. Ale narastające wymagania i problemy komplikują życie pary kochających się ludzi na wszystkich płaszczyznach codzienności, często przerastając ich siły. Czy jest to powód, że zapomina się o rzeczach najprostszych i najważniejszych, które są przecież podstawą szczęśliwego związku?
simplify your love rozwiewa raz na zawsze te wątpliwości - opowiadając się jednoznacznie i gorąco za życiem w miłosnym związku partnerskim i odkrywając przed wami prostą, rozwiązującą pewien istotny problem prawdę: Każda para, bez względu na to, jak głęboko on i ona czują się wewnętrznie ze sobą związani, składa się z dwóch niezależnych indywidualności; ale jednocześnie każda para stanowi także związek dwojga ludzi, których zespala ze sobą wydeptywana wspólnie historia ich wzlotów i upadków - i to łączy ich często intensywniej, niż zdolni są zdać sobie z tego sprawę.

Książka "Simplify your love" - Marion Tiki Kustenmacher, Werner Tiki Kustenmacher - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Emka. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2008 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]