pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Siła kobiet / Narzeczona nazisty. PAKIET

Autor książki:

Barbara Wysoczańska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1112 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788381958424
ISBN: 978-83-8195-842-4
Data: 2022-04-01
31.70 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

BARBARA WYSOCZAŃSKA Zadebiutowała bestsellerową Narzeczoną nazisty. W ciągu 6 miesięcy powieść sprzedała się w nakładzie 100 tys. egzemplarzy. Prawa do ekranizacji tej powieści zostały sprzedane w zaledwie 3 miesiące od premiery.

Czym była miłość w obliczu gigantycznej nienawiści, śmierci i poniżenia Czy miała prawo się z niej cieszyć, podczas gdy tylu straciło życie Jest koniec sierpnia 1938 roku. Polka Hania Wolińska, na co dzień studentka germanistyki, jest damą do towarzystwa zamożnej niemieckiej hrabiny. Poznaje wnuka swojej pracodawczyni, hrabiego Johanna von Richter. W młodych rodzi się wzajemna fascynacja. W rodzinnej posiadłości von Richterów w Monachium, Polka naocznie styka się z hitlerowskim fanatyzmem, który ogarnia całe Niemcy. Na tle rosnącego w siłę nazizmu i niechybnej wojny w Europie, Hania i Johann zakochują się w sobie. Dziewczyna wkracza na niemieckie salony jako narzeczona hrabiego i poznaje najwyższych rangą przywódców III Rzeszy. Równocześnie zostaje zwerbowana przez polskie władze do przekazywania tajnych planów Hitlera dotyczących Polski i Europy
Z CZASEM OBOJE ZOSTAJĄ ZMUSZENI STOCZYĆ MORALNĄ WALKĘ O MIŁOŚĆ, STOJĄC PO OBU STRONACH BARYKADY. Dwudziestolecie międzywojenne, odradzająca się Polska i trzy różne kobiety złączone ślepym losem z tym samym mężczyzną. Czy w czasach, które aż kipiały od emocji narodowościowych, kobiety miały prawo zawalczyć o siebie GENIALNA POWIEŚĆ O WIELKIEJ MIŁOŚCI, DETERMINACJI I ODWADZE.

Książka "Siła kobiet / Narzeczona nazisty. PAKIET" - Barbara Wysoczańska - oprawa miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 1112 stron i została wydana w 2022 r. Cena 31.70 zł. Zapraszamy na zakupy!