pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Siedmiu wspaniałych i sześć innych, nie całkiem nieznanych historii

Dane szczegółowe:
Wydawca: bajka
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 197x232 mm
EAN: 9788365479129
ISBN: 978-83-6547-912-9
Data: 2016-12-20
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Nasze dzieci mają dzisiaj o wiele więcej zabawek niż my w ich wieku, ale czy mniej problemów? W tych pełnych humoru bajkach z łatwością odnajdziemy ślady baśni klasycznych, ale również - jakże bliską nam rzeczywistość.

Rozwód u państwa Żabickich; wredny wilk z VI B prześladujący ufnych pierwszaków; presja pięknego wyglądu, która pyzatej królewnie odbiera radość życia; sławna dzięki mediom, choć samotna Roszpunka; trzy świnki akwizytorki, wymuszające na zagubionym wilku zupełnie mu niepotrzebne potrzeby; mama w roli Kopciuszka. Skąd my to znamy?
Mówiąc o współczesnych problemach, historie te opowiadają jednocześnie o potrzebie akceptacji i miłości, która jest niezmienna od wieków. Czasy się zmieniają, bajki się zmieniają, a tęsknota za byciem kochanym - nie.

To już trzecie wydanie tej książki. Skąd ta niezwykła popularność? Te bajki "dodają otuchy, uczą prawdziwych wartości i rozwijają inteligencję emocjonalną", czytamy w rekomendacji znanej psychoterapeutki Katarzyny Miller. Mądrzy rodzice czytają je razem z dziećmi. Warto!

Książka "Siedmiu wspaniałych i sześć innych, nie całkiem nieznanych historii" - Roksana Jędrzejewska-Wróbel - oprawa twarda - Wydawnictwo bajka. Książka posiada 96 stron i została wydana w 2017 r.